کافه گردش
دنیای مد
۲ آبان ۱۳۹۷, ۴:۳۲ ب.ظ

رنگ صورتی چالشی بزرگ در انتخاب مردان

انتخاب لباس با رنگ صورتی برای مردان به یکی از چالش‌ها تبدیل شده, چرا که معمولا این سوال مطرح است آیا مردان هم میتوانند صورتی بپوشند؟

جواب این سوال پاسخی مثبت است هر شخص از هر جنسیتی میتواند رنگ دلخواد خود را انتخاب کند. اما مردان از پوشیدن رنگ صورتی خودداری میکنند و اغلب آن را رنگی زنانه میدانند. جالب است  بدانید رنگ صورتی در سال‌ها قبل به هیچ جنسیتی اختصاص نداشته, این رنگ مختص افراد کارگر بوده و اگر هر کس دیگری لباس صورتی رنگ انتخاب میکرد او را مسخره میکردند.

بعدها عقیده‌ی مردم تغییر کرد و بر اساس رفتاری که خانم‌ها و آقایان نسبت به رنگ‌های صورتی و آبی نشان میدادند معلوم شد خانم‌ها صورتی و آقایان آبی را بیشتر می‌پسندند. بر اساس تحقیقاتی که در آن زمان انجام شد نتیجه نشان میداد چه خانم و چه آقا رنگ آبی را بیشتر می‌پسندند. و رنگ صورتی را برای بچه‌ها و دختران نوجوان در نظر گرفتند.

امروزه با پدیدار شدن صنعت مد باعث شده تا عقایدشان نسبت به انتخاب رنگ لباس‌ها تغییر کند زیرا صنعت مد مورد توجه همه واقع شده است و دیگر لباس‌های تکراری را نمیپوشند. اگر شما از دسته افرادی هستید که با وجود تغییر عقاید هنوز هم از رنگ صورتی دوری می‌کنید بهتر است بدانید شما یک مرد هستید با تمام ویژگی‌های مردانه مانند قدی بلندتر, ریش و استخوان‌هایی درشت و کشیده‌تر. پس هیچ نگرانی در خصوص اینکه شما با انتخاب رنگ صورتی شبیه خانم‌ها هستید وجود ندارد.

بهتر است بدانید رنگ صورتی در اصل رنگی مردانه بوده و گذشته‌ی مردانه دارد. رنگ صورتی در اصل همان رنگ قرمز است که کمی سفید به آن اضافه شده, و در زمان گذشته یادآور جنگ‌های خونین است.

با انتخاب این رنگ زیبا میتوانید متفاوت باشید طبق آمار اکثر افرادی که کت‌وشلوار دارند ۹۰ درصد آنها بلوزهای آبی, سفید , و از این دسته رنگ‌های تکراری به تن کردند. شما با انتخاب این رنگ اعتماد به نفس خود را نشان دهید, متفاوت باشید و نظرها را به خود جلب کنید.

اگر دوست دارید در کنار خانم‌ها دوست داشتنی به نظر برسید انتخاب این رنگ یکی از راهکارهاست زیرا خانم‌هام مردانی را دوست درند که رنگ صورتی پوشیده‌اند. خانم‌ها در صورت موجه شدن با مردی که صورتی پوشیده است او را فردی با اعتماد به نفس میدانند و  تحسین میکنند.

دلیل دیگری که شما را راضی به پوشیدن رنگ صورتی میکند این است که این رنگ را میتوانید با هر رنگ دیگری بپوشید و یک تیپ خاص خود را درست کنید. زیرا این رنگ این ویژگی را دارد که با دیگر رنگ‌ها ترکیب شود.

حامد
195 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید