کافه گردش
دنیای مد
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۶:۳۲ ب.ظ

میز مدیریت محیط آرا

مبلمان اداری خاص در محل کار باعث افزایش بهره وری می شود . هر قسمت از مبلمان نقش مهمی در افزایش بهره وری و همچنین قابلیت بالا و بالقوه ای دارد . مدیر یک شرکت با افزودن مبلمان عالی اداری توانایی کارمندان را به سطح کاملا جدیدی خواهد برد . این به این دلیل است که تمام شرکت های اداری در جهان مبلمان اداری شیک  و جدید با بهره وری بالا را جایگزین مبلمان اداری قدیمی و خسته کننده کرده اند .

شرکت محیط آرا کوشیده است تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات خود را به سطح بالایی برساند .

در اینجا به ذکر چند نوع از میز مدیریت محیط آرا می پردازیم :

میز مدیریت عامل لگانو تیپ ۲۱۴۴

کاربرد این محصول مناسب برای دفاتر مدیریت می باشد . از ویژگی های این محصول می توان به ۴ کشو برای قرار دادن نوشت افزار و لوازم جانبی اشاره کرد . این میز ها دارای کمد برای کیف دستی و لوازم شخصی و … همچنین محلی برای قرار دادن کیس رایانه و دارای طبقه بدون درب و برای لوازم جانبی ، سطح مناسب برای قرار گیری دستگاه نمابر ، پول شمار ، نمایشگر رایانه و … و نیز درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز اشاره کرد.

میز مدیریت عامل لگانو کلاسیکال تیپ ۲۰۴۲

این میز نیز برای دفتر مدیریت مناسب می باشد . این میز ها داری ۶ کشو با ارتفاع متفاوت برای نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های استاندارد ، داری ۲ کمد برای کیف دستی و لوازم شخصی و … قفل مرکزی اتولاک برای درب کشو ها ، سطح مناسب برای قرارگیری دستگاه نمابر ، پول شمار ، نمایشگر رایانه و … پد زیر دستی با روکش چرم ، ، درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، ۲ بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز استفاده می شود .

قیمت میز مدیریت محصولات محیط آرا بسیار مناسب و جایگزین مناسبی برای میزهای مدیریت قدیمی می باشد.

میز مدیریت با کنفرانس متاوودتیپ ۲۳۲۱

این میزها مناسب برای دفاتر مدیریت یا معاونت با کنفرانس ۴ الی ۶ نفره می باشد .از ویژگی های این میزها می توان به موارد زیر اشاره کرد .

۳ کشو با ارتفاع متفاوت برای نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های استاندارد ، دارای کمد برای کیف دستی و لوازم شخصی و … قفل مرکزی اتولاک برای درب کشو ها ، دارای پایه ی فلزی با استحکام بالا و آبکاری کروم ، امکان نصب الکتریک باکس شامل سوکت تلفن ، شبکه ، برق و برق اضطراری ، درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، ۲ بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز

 

میز مدیریت با کنفرانس تیتانی تیپ ۲۳۳۱

کاربرد این میزها مناسب برای دفاتر مدیریت یا معاونت با کنفرانس ۴ الی ۶ نفره می باشد .این میز ها دارای ویژگی هایی چون ۳ کشو با ارتفاع متفاوت برای قرار دادن نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های استاندارد ، قفل مرکزی اتولاک برای درب کشو ها ، دارای پایه ی فلزی با استحکام بالا ، امکان نصب کیس هلدر آویز در قسمت زیر صفحه میز با قابلیت دسترسی آسان به پشت کیس ، امکان نصب الکتریک باکس شامل سوکت تلفن ، شبکه ، برق و برق اضطراری ، درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز می باشد.

 

محیط آرا با ارائه محصولات خود در طرح ها و رنگ های مختلف در بین رقبا در جایگاه بهتری قرار گرفته است .جهت مشاهده محصولات محیط آرا می توانید به سایت www.mohitara.com مراجعه نمایید.

حسین رادمرد
379 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید