کافه گردش
دنیای مد
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۶:۳۲ ب.ظ

معرفی محصولات مبلمان اداری شرکت فضا گویا

وسایل و مبلمان اداری که در شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد  دارای اهمیت زیادی است، فضای داخلی و دکوراسیون هر شرکت بر روحیه افراد تاثیر زیادی می گذارد،هماهنگی رنگها ، نور،طراحی زیبا و.. نقش مهمی در دکوراسیون اداری دارند. لوازم و مبلمان اداری دارای ویژگیهای خاصی است و همچنین به قسمت های مختلفی تقسیم می شود؛ مانند میز مدیرتی ، پارتیشن اداری ، میز کنفرانس، میز کارمندی و… که بر اساس رنگ و فرم و سلایق هر شرکت انتخاب می شود. مبلمان اداری و همه دکوراسیون اداری، دارای استاندار خاصی نیز می باشد و همچنین چیدمان آنها اهمیت زیادی دارد. میز اداری بخش مهمی از دکوراسیون اداری است در اینا با انواع میز اداری آشنا خواهیم شد.

میز مدیریتی

دکوراسیون و مبلمان ومیز کنفرانس و میز مدیریتی  که در اتاق مدیریت قرار دارد باید تفاوت محسوسی با سایر لوازم و دکوراسیون شرکت داشته باشد.

میز مدیریتی باید در فضای مناسبی در اتاق قرار بگیرد، بهترین وضعیت برای قرار گرفتن آن به نحوی است که روبروی درب ورودی اتاق نباشد. همچنین برای میز مدیریتی استفاده از رنگ تیره جذابیت بیشتری دارد. ابعاد و اندازه آن نیز بر اساس نیاز و طرزاستفاده آن نیز باید انتخاب شود.به طور معمول اندازه

میز مدیریتی باید نسبت به میز سایر کارکنان بزرگتر باشد.  ارتفاع و اندازه میز مدیریت با توجه به ابعاد اتاق بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشید میز مدیریت نباید نسبت به ابعاد اتاق کار کوچکتر یا بزرگتر باشد. میز مدیریتی دارای اشکال  زیبا وخاصی نیز می باشد همچنین انواع مختلفی دارد مانند میز مدیریتی کلاسیک یا مدرن.

 

 

میز کارمندی

کارمندان بخش مهم و فعال یک شرکت هستند و به همین علت انتخاب میزاداری و وسایل مورد نیاز کارمندان اهمیت زیادی دارد همچنین انتخاب میز کارمندی مناسب با فضا و سایر دکوارسیون نقش مهمی در روحیه کارمندان نیز دارد.

میز کارمندی بر اساس محدودیت فضای یک شرکت انتخاب می شود و سایز و ابعاد آن نسبت به میز مدیریتی کوچکتر است و باید به گونه ای طراحی شود که کامپیوتر، موس و سایر لوازم به راحتی بر روی آن قرار بگیرد. ارتفاع میز کارمندی نیز باید مناسب صندلی ها باشد.

چنانچه ارباب رجوع به شرکت رفت و آمد دارد بهتر است که چیدمان میز کارمندی به صورتی باشد که قسمت جلوی میز در دید مستقیم میهمان باشد و به قسمت پشت میز دید نداشته باشد.

 

میز منشی

زمانی که ارباب رجوع به شرکتی رجوع میکند اولین برخورد وی با محلی که منشی در آن قرار گرفته می باشد بنا براین انتخاب درست میز منشی با طرح و مدل زیبا و همچنین رنگ مناسب با سایر دکوراسیون دارای اهمیت زیادی است. اندازه و ارتفاع میز منشی نیز باید مناسب و استاندار باشد وفرد پشت میز احساس راحتی کند و به راحتی تمام لوازم مورد نیازروی میز قرار بگیرند.

از لحاظ چیدمان اداری نیز معمولا میز‌منشی بدلیل اینکه در مقابل درب ورودی شرکت ها قرار می‌گیرند بنابراین اصلی ترین عنصر در فضای داخلی دفتر کار می باشد زیرا تمامی توجه مشتریان و مرجعه کنندگان به این میز بوده و توصیه می‌شود از میز‌های منشی ای استفاده شود که رعایت حفظ حریم و حیطه کاری اپراتور در آن لحاظ شده باشد.

میزکارگروهی

اخیرا در میان برخی شرکت ها  مفهوم دفتر باز (open office ) روایج پیدا کرده و به همین علت آنها از میز کار گروهی استفاده می شود و پرسنلی  که

کار مرتبط و مشترک دارند از این نوع میز استفاده میکنند.

درمیز کار گروهی رساندن کابل های شبکه کامپیوتر و تلفن به راحتی انجام شود.
وبه طور معمول مناسب شرکتهایی هستند که در فضاهای کاری آنها، کارمندان زیادی در کنار هم کارمی کنند و برای جلوگیری از بروز مزاحمت و اخلال در کار، باید برای هر یک فضایی نیمه خصوصی ایجاد کرد.
در برخی شرکتها جداسازی فضای کاری هر فرد در این مجموعه های کاری توسط پارتیشن اداری صورت می گیرد که با انتخاب طرح و رنگ مناسب از یکنواختی محیط کاسته و باعث شادابی و رضایت کاربران خواهد شد.

میز پذیرایی اداری

میز پذیرایی برای پذیرایی از ارباب رجوع استفاده می شود و  بنا به عملکرد واحد اداری مربوطه ارتفاعی بین ۴۵ تا ۵۵ سانتیمتر دارد. این نوع میز

در رنگها و طرحهای مختلف وجود دارد . میز پذیرایی یکی از ملزومات اتاق مدیریت میباشد و معمولا با مبلمان اداری (مبل و نیم ست ) یکپارچه میشود و زیبایی آن بیانگر اهمیت دادن به ارباب رجوع نیز میباشد.

شرکت مبلمان اداری فضای گویا  با سالها تجربه در زمینه ساخت مبلمان اداری

در مدلها، ابعاد ورنگهای مختلف ، و طراحی فوق العاده و استفاده از کادر مجرب و حرفه ای  در خدمت مشتریان عزیز بوده، برای انتخاب وسایل مورد نظر و سفارش ساخت با ما تماس  بگیرید. 

حسین رادمرد
432 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید