کافه گردش
اخبار
۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ

آخرین وضعیت استقلال

آخرین وضعیت استقلال

مربی استقلال با تشریح آخرین وضعیت تیمش می‌گوید مذاکرات آبی‌پوشان با ملی‌پوشان این تیم در جریان است و امیدوار است که این بازیکنان فصل در آینده نیز در این تیم توپ بزنند.

جواد زرینچه درباره آخرین وضعیت استقلال گفت: خوشبختانه اوضاع خوب است و خیلی نسبت به ابتدای کار که ناقص بودیم، شرایط‌مان بهتر است. ما نفرات خوبی جذب کرده‌ایم و به نسبت گذشته منسجم‌تر کار می‌کنیم. اگر ملی‌پوشان‌مان هم اضافه شوند، شکلی کامل‌تر به خود می‌گیریم. درحال حاضر تمرینات تیم به صورت منظم و با برنامه انجام می‌گیرد و خوشبختانه بازیکن آسیب دیده هم نداریم. امیدواریم که بتوانیم تا اردوی ترکیه کار را همین‌گونه ادامه دهیم و با تیمی کامل به ترکیه برویم.

به نقل از ایسنا، او درباره وضعیت ملی‌پوشان استقلال برای پیوستن به این تیم، بیان کرد: آقای نظری جویباری مذاکرات خوبی را با ملی‌پوشان از دیروز آغاز کرده است و امیدواریم که با توافقی که میان آنها و ما صورت می‌گیرد، بتوانیم ملی‌پوشان را در این فصل هم در اختیار داشته باشیم.

مربی استقلال درباره اهداف تیمش در اردوی ترکیه گفت: می‌خواهیم در ترکیه کارهای تاکتیکی انجام دهیم و با شناخت بیشتری که از بازیکنان به دست می‌آوریم، به لحاظ تاکتیکی تیم را شکل دهیم. در ترکیه تمرینات فشرده‌ای خواهیم داشت و عیار واقعی‌مان را آنجا نشان می‌دهیم.

او با رد شایعاتی مبنی بر حضور بغدادی در استقلال بیان کرد: من تا الان از حضور این بازیکن در تیم چیزی نشنیده‌ام و تا جایی که من در جریان هستم اتفاقی رخ نداده است. فکر نمی‌کنم حضور او در استقلال صحت داشته باشد.

زرینچه در پایان در پاسخ به این سوال که آیا حضور بختیار رحمانی و سایر نام‌هایی که حوالی باشگاه استقلال شنیده می‌شوند، صحت دارد، اظهار کرد: تا جایی که من اطلاع دارم قرار است یک دروازه بان برزیلی به ما اضافه شود و از طرفی دیگر هر بازیکنی که احتمال می‌رود که به استقلال بیاید، باید خودش در این‌باره تصمیم بگیرد. ما تنها امیدوار هستیم هر بازیکنی که به جمع ما اضافه می‌شود مثل بازیکنان فعلی‌مان خوب باشد و علاقه‌مند به کمک کردن به تیم باشد.

سپیده تدین
685 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید