کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳ آذر ۱۳۹۵, ۹:۱۲ ق.ظ

آخرین مهلت برای جاماندگان از سرشماری ۹۵

مرکز آمار ایران آخرین فرصت برای شرکت جاماندگان از سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ را اعلام کرد.
پرتال خبری واکنش: در حالی که سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ از روز سوم مهرماه تا اول آذرماه به دو روش اینترنتی و مراجعه حضوری ماموران آمارگیر به درب منازل انجام شد، مرکز آمار ایران در جدیدترین اطلاعیه خود درباره سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ اعلام کرد: «با توجه به پایان زمان اجرای سرشماری به شیوه حضوری و نظر به اینکه برخی از خانوارهای کشور در سرشماری اینترنتی شرکت نکرده و در زمان مراجعه مامور سرشماری نیز در محل سکونت خود حضور نداشته‌اند، به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند.
سامانه سرشماری اینترنتی مجددا به مدت ۲ روز از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۳ آذر ۱۳۹۵ لغایت ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه مورخ ۴ آذر ۱۳۹۵ برای دریافت اطلاعات این خانوار‌ها در دسترس است. لذا از خانوارهای محترم تقاضا می‌شود در تاریخ مذکور با مراجعه به این سامانه به آدرس www.sarshomari95.ir اطلاعات خود را تکمیل و با دریافت کد آماری از انجام سرشماری خود اطمینان حاصل کنند.»
در فاز اول سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ که ساعت ۲۴ روز سی‌ام مهرماه به پایان رسید بنا بر اعلام رئیس مرکز آمار، ۴/ ۴۶ درصد مردم در سرشماری شرکت کردند که این میزان معادل ۱۱ میلیون و ۶۷ هزار و ۱۳۷ خانوار با جمعیت ۳۷ میلیون و ۱۷۱ هزار و ۳۰۷ نفر اعلام شد.
پیش از این مرکز آمار ایران ثبت نام اینترنتی هشت میلیون و ۸۸۱‌هزار خانوار را هدف‌گذاری کرده بود که با استقبال مردم از این روش آمارگیری، مشارکت ۱۱ میلیون و ۶۷ هزار و ۱۳۷ خانوار به ثبت رسید. این در حالی است که فاز دوم سرشماری سال ۹۵ از طریق مراجعه حضوری ماموران آمارگیر به درب منازل از ۲۸ مهرماه تا اول آذرماه انجام شد.
حسین رادمرد
494 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید