کافه گردش
اخبار
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ

افزایش آلودگی هوا در کلان شهرها بیشتر می‌شود

افزایش آلودگی هوا در کلان شهرها بیشتر می‌شود

پرتال خبری واکنش: محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی گفت‌؛ در خصوص وضعیت آب و هوای امروز کشور اظهار داشت: امروز میزان آلاینده‌ها در سطح شهر تهران، قم، اصفهان، اراک و تبریز به دلیل فعال بودن زیاد چشمه‌های تولید، بیشتر خواهد شد.
وی در خصوص وضعیت دیگر نقاط کشور گفت: جوی آرام در اکثر مناطق کشور حاکم خواهد بود و فقط موجی از فراز مشهد عبور می‌کند که باعث بارندگی در خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی شده است.
اصغری با بیان این که امروز در سواحل دریای خزر، استان مازندران، گلستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد بارش‌ها به شکل برف وجود دارد ،افزود: به تدریج بارندگی در این مناطق پایان یافته و هوا صاف خواهد شد به طوری‌که این موج بارندگی از شمال شرق کشور (مشهد) خارج خواهد شد.
وی در خصوص شرایط هوای فردا تاکید کرد: فردا (یکشنبه) به دلیل انباشت آلاینده‌های امروز، میزان آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت ذکر شده به انضمام مشهد بیشتر خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص هوای تهران گفت: امروز آسمان تهران غبار آلود با بیشینه دمای ۵ و کمینه دمای ۱- درجه، است.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.
حسین رادمرد
565 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید