کافه گردش
اجتماعی
۵ تیر ۱۳۹۳, ۸:۲۴ ب.ظ

افشای بعد جدیدی از جنایات جنسی مجری بی‌بی‌سی

2376086_864

به نقل از دیلی‌میل، در ادامه افشای جنایات جنسی جیمی ساویل، مجر سابق شبکه بی‌بی‌سی، مشخص شده که او حتی به جسد مرده‌ها نیز رحم نمی‌کرده و با آنها رابطه جنسی برقرار می‌کرده است.
گفته می‌شود زمانی که ساویل به عنوان نماینده مرکز سلامت انگلیس در بیمارستان‌‌های این کشور مشغول به کار بوده است، علاوه بر تجاوز به بیش از ۱۰۳ تن از کارکنان، با اجساد مردگانی که در سردخانه‌ها نگه‌داری می‌شده‌اند نیز ارتباط جنسی برقرار می‌کرده است.

به گفته یکی از پرستارهای بازنشسته‌ای که شاهد جنایات ساویل بوده است، “او به دفعات به اتاق نگه‌داری اجساد می‌رفت و ساعت‌ها در آنجا می‌ماند. درآن زمان، یک بار یکی ازهمکارانم او را در حالی مشاهده کرد که اجساد برهنه را دور خود چیده بود و با آنها عکس می‌گرفت! گاهی نیز تا صبح در آن اتاق می‌ماند!”
این پرستار در ادامه گفتگوی خود با خبرنگاران افزود، “جنایات او به این‌جا خاتمه نمی‌یافت. هرگاه از رنگ چشم جسدی خوشش می‌آمد، آن را از حدقه در می‌آورد و برای خود انگشتر می‌ساخت! هیچکس نیز حق نداشت در مورد این مسائل چیزی بگوید با اعتراضی کند.”
2376098_922
این گزارش‌‌ها که عمق جنایات ساویل را نشان می‌دهند، امروز به طور رسمی توسط  مرکز سلامت انگلیس منتشر شدند. این در حالی است که چندی پیش نیز ثابت شده بود ساویل بیش از ۵۰۰ کودک را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است و زنان، مردان، دختران و پسران زیادی از ۵ تا ۷۵ سال، قربانی تجاوزهای او شده‌اند.
سپیده تدین
495 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید