کافه گردش
اخبار
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۴:۱۰ ب.ظ

ایتالیا باهسته مرکزی قدرتمندچهره جدیدی دارد

00939545

هافبک تیم ملی فوتبال ایتالیا بر این باور است که ترکیب جدید و هسته مرکزی قدرتمند آتزوری چهره جدیدی به ایتالیا داده است.

تیم ملی فوتبال ایتالیا فردا (جمعه) و از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه پرنامبوکو به مصاف کاستاریکا خواهد رفت.

به نقل از فارس، ایتالیا در دیدار پیشین خود دو بر یک انگلیس را شکست داده و کاستاریکا هم با حساب سه بر یک اروگوئه را از پیش رو برداشته بود. پیروز این میدان می‌تواند به عنوان نخستین تیم صعود کرده از این گروه لقب بگیرد.

دنیله دروسی در گفت‌وگو با سایت فیفا اعلام کرده که خط میانی قدرتمند و هسته مرکزی پر قدرت ایتالیا موجب نتیجه‌های اخیر این تیم شده است.

وی در این زمینه گفت: این خیلی مهم است که در ترکیب تیم چند بازیکن بسیار قدرتمند داشته باشیم. اینکه پنج یا ۶ بازیکن در طول چند سال اخیر در کنار هم بازی کرده‌اند اهمیت بالایی دارد. همه آنها تجربه بالایی دارند. وقتی این موضوع را در کنار حضور بازیکنان جوانی مانند ماریو بالوتلی، مارکو وراتی و دارمیان قرار می‌دهید می‌بینید که آتزوری با چهره‌ای جدید وارد رقابت‌ها شده است. ایموبیله و اینساین هم از آن دسته بازیکنان خوب هستند که به بالا رفتن کیفیت تیم کمک زیادی کردند.

دروسی در مورد اسپانیا و تیکی تاکای این تیم هم گفت: اسپانیا در طول سال‌های اخیر با اعمال شیوه‌ای که بر اساس کنترل توپ و پاس‌های کوتاه بود در همه تورنمنت‌های معتبر به قهرمانی رسید. آنها بازیکنان با کیفیتی دارند. درست است که ما بازیکنانی با کیفیت کمتر نسبت به آنها داریم اما در برخی زمینه‌ها از آنها بهتر هستیم. دفاع ایتالیا فوق العاده است و مهاجمان ما پر قدرت‌تر هستند. اسپانیا در برخی از دیدارها از هافبک‌های خود در خط حمله استفاده می‌کند. سیستم بازی ما با آنها متفاوت است. برخی هافبک‌ها هم در تیم ما هستند که می‌توانند با نمایش خود ورق بازی را برگردانند.

سپیده تدین
465 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید