کافه گردش
اجتماعی
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱:۵۱ ب.ظ

این مانتوها را چه کسانی می پوشند؟/تصاویر

89921_859

تا به حال چندین نمایشگاه و جشنواره مد و لباس در کشور برگزار شده است. تجربه هایی که به گفته بسیاری از فعالان این صنعت چندان موفق نبوده و البته مردم هم رضایت چندانی از آن ندارند.

به عقیده بسیاری از بازدیدکنندگان چنین جشنواره ها و نمایشگاه هایی، لباس های عرضه شده با آنچه که مردم در فضای عمومی می پوشند متفاوت است و در واقع مردم نمی توانند این لباس ها را در محیط کار ، تحصیل و در خیابان بپوشند و از طرفی بسیار گران هستند. هرچند که حمیدرضا یوسفی‌فر، مشاور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و مسئول بخش فروش این جشنواره ،معتقد است که قیمت ها توسط کارشناسان اتحادیه پوشاک کارشناسی شده تا مصرف‌کنندگان متضرر نشوند.

قیمت لباس های ارائه شده در بخش فروش، از ۱۰۰ هزار تومان شروع می شود و با اینکه خیلی ها معتقدند این رقم ها بالاست، حمید قبادی، دبیر سومین جشنواره مد و لباس فجر می گوید:«۱۰۰ هزار تومان برای یک لباس خوب ، رقم بالایی نیست. لباس خوب نه این که گران فروخته شود، اما باید قیمت آن منطقی و مناسب باشد.»

علی جنتی دیروز از این جشنواره بازدید کرد و گفت:آنچه در نمایشگاه دیدم برای من شگفت آور بود. مجموعه طراحان، مجلات و ژورنال‌های فاخر و مناسب در کنار تولیدکنندگان در حد عالی ظاهر شده‌اند.


حسین رادمرد
452 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید