کافه گردش
اجتماعی
۶ تیر ۱۳۹۳, ۶:۳۷ ب.ظ

بازداشت شرور خطرناک در حالت مستی

2376363_116

سرهنگ منصور حمیدوند، رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک، صبح امروز ضمن اشاره به تلاش یک ماهه ماموران انتظامی این کلانتری برای دستگیری یکی از اراذل و اوباش محدود مذکور گفت: این متهم به جرم ایجاد درگیری و مجروح کردن تعدادی از شهروندان، تحت تعقیب پلیس پایتخت بود که بامداد روز گذشته دستگیر شد.
این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: حدود یک ماه پیش یکی از اراذل و اوباش این محدوده پس از شرب خمر اقدام به رانندگی در حالت مستی می‌کند که در یکی از چهارراه‌های این محدوده با یک خودروی دیگر تصادف کرده و پس از پیاده شدن از خودرو در حالی که تعادل خود را از دست داده بود، با قمه شروع به عربده کشی و ناسزا گویی به رهگذران و شهروندان می‌کند و زمانی که با اعتراض رانندگان دیگر روبرو می‌شود اقدام به ضرب و شتم آنها می‌کند.

وی افزود: در حین درگیری یکی از شهروندان با پلیس ۱۱۰تماس گرفته و موضوع را اطلاع می‌دهد و این شرور که موقعیت خود را خطرناک می‌بیند از محل می‌گریزد و زمانی که ماموران کلانتری به محل می‌رسند و تحقیقات خود را آغاز می‌کنند متوجه می‌شوند که این متهم یکی از اشرار و اراذل و اوباش محدوده مذکور است که با سلاح سرد اقدام به عربده کشی و تهدید و درگیری با شهروندان کرده است.

سرهنگ حمیدوند عنوان داشت: با شکایت تعدادی از رانندگان و شهروندان حاضر در درگیری، پرونده‌ای در کلانتری تشکیل شده و پس از اینکه پرونده در اختیار مقام قضایی قرار می‌گیرد دستور بازداشت متهم صادر شده و تیمی از ماموران این کلانتری با همکاری ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت برای دستگیری متهم وارد عمل می‌شوند.

کلانتر۱۲۴ تصریح کرد: پس از یک ماه کار تحقیقاتی ماموران موفق شدند محل اختفای این متهم را در محدودهکلانترقلهک شناسایی کنند، که بلافاصله با هماهنگی‌های انجام شده برای دستگیری وی به محل اعزام می‌شوند و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه این متهم را در پاتوقش و در هنگام مصرف مشروبات الکلی بازداشت و برای تحقیقات به کلانتری منتقل کردند.

وی بیان داشت: متهم که “ص” نام داشت پس از بازداشت برای بازجویی به کلانتری ۱۲۴ قلهک منتقل شد که در برابر ماموران بازجو ضمن اعتراف به جرایم خود مبنی بر حمل سلاح سرد، قمه کشی، ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان و اقدام به اخلال در نظم عمومی، به جرایمی دیگر از قبیل زورگیری اعتراف کرد.

سرهنگ حمیدوند، اظهار داشت: متهم پس از بازجویی‌های انجام شده و اعتراف به جرایم خود برای رسیدگی به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شد و پس از رسیدگی به پرونده با قرار بازداشت راهی زندان شد.

گفتنی است، تاکنون چهار نفر از شهروندان به عنوان شاکی پرونده به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت مراجعه کرده‌اند و از این متهم شکایت دارند.

انتهای‌پیام/

 

سپیده تدین
505 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید