کافه گردش
اجتماعی
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ

برخورد شهاب سنگ در مناطق اشتهارد و نظرآباد /عکس

فرماندار بوئین زهرا ضمن رد برخورد شهاب سنگ در محدوده جغرافیایی این شهرستان، گفت: برخی منابع پنجشنبه شب برخورد یک شی نورانی در مناطق بیابانی بین اشتهارد و نظرآباد در خارج از محدوده استان قزوین را تایید می کنند.

به گزارش ایرنا، برخی منابع از برخورد شهاب سنگ در استان قزوین خبر داده بودند اما فرمانداران شهرستان های بویین زهرا، آوج و تاکستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، برخورد شهاب سنگ به مناطقی از استان قزوین را تایید نکردند.
اما فرماندار شهرستان بوئین زهرا بامداد جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: خبر برخورد شهاب سنگ پنجشنبه شب در این شهرستان قوت گرفت اما با اعزام چند گروه به مناطق مختلف، هیچ اثر و گزارشی از آن دریافت نشد.
ارسلان قاسمی افزود: هیچگونه شهاب سنگی در محدوده جغرافیایی بوئین زهرا سقوط نکرده اما برخی منابع برخورد یک شیی نورانی در مناطق بیابانی بین اشتهارد و نظرآباد که خارج از محدوده استان قزوین است را تایید می کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز در خصوص احتمال سقوط شهاب سنگ گفت: با وجود بررسی های میدانی تاکنون هیچ خبری از سقوط شهاب سنگ گزارش نشده است.

حمید ره انجام افزود: برخی از اهالی روستاهای مناطق غربی قزوین، هم مرز با استان زنجان و شهرستان قیدار و هیدج، از مشاهده شهاب سنگی در آسمان این مناطق خبر دادند اما این دلیلی برای سقوط آن در استان قزوین نیست.
ایرج حیدری فرماندار شهرستان تاکستان نیز گفت: تاکنون هیچگونه گزارشی از سقوط شهاب سنگ دریافت نشده است و با وجود تماس با دهیاریها می توان به یقین این شایعه را تکذیب کرد.
فرماندار شهرستان آوج نیز گفت: اهالی روستاهای دیدار و لجام گیر، شهاب سنگی را در حال سقوط در آسمان مشاهده کرده اند اما با وجود بررسی های انجام شده هیچ گزارشی در این خصوص به دست نیامده است.
سید عبدالله موسوی افزود: با وجود اعزام چند گروه به مناطق مختلف شهرستان، نیروهای فرمانداری با اکثر روستاها و دهیاریها تماس برقرار کرده اند اما مورد نگران کننده ای گزارش نشده است.
پنجشنبه شب خبر سقوط شهاب سنگ در شهرستان های آوج، بوئین زهرا و تاکستان در برخی رسانه ها و فضاهای مجازی خبرساز شد که توسط مقامات مسوول تکذیب شد.

حسین رادمرد
907 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید