کافه گردش
اخبار
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ

برنامه‌های مترو تهران در روز ۱۳ آبان

قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از ارائه خدمات مختلف به شرکت کنندگان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خبر داد.
پرتال خبری واکنش: علی عبدالله پور ضمن گرامیداشت روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت:‌ شرکت بهره‌برداری مترو تهران در این روز آماده ارائه بهترین خدمات به شرکت کنندگان در راهپیمایی است و بدین منظور تردد مسافران در ایستگاه‌ها به صورت لحظه‌ای رصد و در صورت نیاز قطارهای فوق العاده اعزام خواهد شد.
وی با بیان اینکه ایستگاه طالقانی در خط یک مترو تهران تا ساعت ۱۰ صبح فعال است، افزود: با آغاز مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان ورودی ایستگاه طالقانی به منظور برقراری نظم بیشتر بسته خواهد شد تا مراسم به صورت ویژه و با حضور مردم و دانش آموزان برگزار شود.
عبدالله پور با بیان اینکه پذیرش مسافر در ایستگاه طالقانی با پایان مراسم از سر گرفته می‌شود تصریح کرد: در این ساعات مردم می‌توانند از ایستگاه‌های قبل و بعد از ایستگاه طالقانی برای رسیدن به مراسم استفاده کنند.
وی در ادامه به برنامه‌های فرهنگی مترو به مناسبت ۱۳ آبان اشاره کرد و گفت: فضا سازی‌های متناسب با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ایستگاه های مترو انجام شده و تبلیغات و اطلاع رسانی‌هایی هم در خصوص مراسم ١٣آبان در داخل واگن‌ها صورت می‌گیرد.
قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران افزود: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، ویژه برنامه‌هایی در ایستگاه‌های مترو اجرا می‌شود که از آن جمله می‌توان به اجرای زنده گروه‌های سرود انقلابی دانش آموزان در ایستگاه های اصلی و پردد مترو اشاره کرد.
وی گفت: در ایستگاه مترو طالقانی نیز گروه مردان نقره ای با موضوع انقلاب اسلامی برنامه اجرا خواهند کرد.
عبدالله پور همچنین عنوان کرد: در این ایام نمایشگاه های عکس با عناوین امریکا در کلام امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و معترضین به سیاست های امریکایی در ایستگاه های منتخب برگزار می شود.
حسین رادمرد
328 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید