کافه گردش
اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۸:۳۴ ق.ظ

بیانیه کی روش در آستانه آغاز رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

بیانیه کی روش در آستانه آغاز رقابت‌های جام جهانی 2018
سرمربی تیم ملی فوتبال در آستانه آغاز مجدد رقابت‌های راه‌یابی به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیانیه ای را منتشر کرد.
پرتال خبری واکنش: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیامی نوشت:
دوستان عزیز
“غیرممکن را ممکن سازیم”
تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازی‌های “جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.” ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این “جام جهانی” باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. بعد از این چهار بازی ما ۱۲ امتیازمان را پشت سر گذاشته‌ایم.
خواهش می‌کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می‌گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است.
برای اولین بار ایران در سال ۱۹۷۸ به جام جهانی صعود کرد. بعد از آن سال ۱۹۹۸ و ۲۰ سال طول کشید. سپس ایران در جام‌های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت.
کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟
دوستان عزیز
اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی‌توانیم اشتباه‌ها یا سوءتفاهم‌های گذشته را تکرار کنیم.
با تقدیم بهترینها به تک تک شما

کارلوس کی روش

سارا ابراهیمی
395 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید