کافه گردش
اخبار
۷ تیر ۱۳۹۳, ۸:۱۵ ب.ظ

تاریخ لیگ برتر فوتسال به تعویق افتاد

2380296_804
جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال برگزار شد که در این جلسه در مورد به تعویق انداختن تاریخ لیگ برتر بحث شد که اعضای هیئت رئیسه نامه موافقت ۱۳ باشگاه را به همراه داشتند.

بدین ترتیب رئیسه کمیته فوتسال اعلام کرد پس از هماهنگی برنامه ها، اردوها و تورنمنت‌های تیم ملی می‌توان لیگ برتر را یک ماه به تعویق انداخت یعنی تا تاریخ ۱۳ شهریور. تا پس از جام باشگاه‌های آسیا و با حضور تیم دبیری تبریز و آمادگی کامل باشگاه‌های دیگر لیگ ایده‌آلی را شروع کنیم.
دیگر بحث اعضای هیئت رئیسه در خصوص مبلغ ورودی تیم‌ها به لیگ برتر بود که برخی از تیم‌ها هنوز مبلغی پرداخت نکرده‌اند و به همین جهت افتخاری اعلام کرد هر یک از باشگاه‌های بدهکار اگر تا زمان شروع لیگ برتر تسویه نکنند نمی‌توانند در این دوره از مسابقات حضور داشته باشند.
صحبت دیگری که اعضا مطرح کردند درباره برگزاری مسابقه بین قهرمان جام حذفی و لیگ برتر بود که قرار شد به تصویب هیئت رئیسه اوایل سال آینده برگزار شود.
افتخاری اعلام کرد بنا به مصوبه هیئت رئیسه قرار بود مسابقات لیگ برتر فوتسال ۱۶ مرداد آغاز شود به همین دلیل در مراسم قرعه‌کشی با وجود اصرار تیم‌ها نمی‌توانستم در تاریخ اعلام شده تغییری ایجاد کنم اما امروز اعضا به دلیل اصرار ۱۳ نماینده باشگاه‌ها این امر صورت گرفت و بازی‌های لیگ برتر از تاریخ ۱۳ شهریور آغاز خواهد شد.
سپیده تدین
435 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید