کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ق.ظ

ترامپ: سربازان ایرانی را به گلوله خواهم بست

 ترامپ: سربازان ایرانی را به گلوله خواهم بست

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با اشاره به رویارویی های اخیر قایق های تند روی ایران در خلیج فارس با ناوهای آمریکایی، مستقیما اقدام به تهدید کرده است و گفته: سربازان ایرانی که اقدام به برای ناوهای آمریکا مزاحمت ایجاد کنند را به ضرب گلوله دور و از آب ها خارج میکنیم.

پرتال خبری واکنش: دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با اشاره به رویارویی های اخیر قایق های تند روی ایران در خلیج فارس با ناوهای آمریکایی، مستقیما اقدام به تهدید کرده است و گفته: سربازان ایرانی که اقدام به برای ناوهای آمریکا مزاحمت ایجاد کنند را به ضرب گلوله دور و از آب ها خارج میکنیم.

چندی پیش برخورد نزدیک میان قایق های تندروی ایرانی در آب های خلیج فارس با شناورها و ناوهای آمریکایی منجر به برخی چالش ها شد که واکنش های اساسی مقامات ارشد نظامی ایالات متحده را در پی داشت.اکنون بعد از چند هفته دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده در این خصوص سخن گفته است و طی سخنان خود مستقیما سربازان ایرانی را تهدید به گلوله کرده است.

وی بیان کرده: در خصوص ایران، اگر آنها با قایق های کوچک خود سعی کنند در اطراف شناورها و ناوهای ما حرکاتی را انجام دهند که مجاز به انجام آنها نیستند، به ضرب گلوله از آب ها خارج خواهند شد.

وی گفته است: در همان حالی که در پی گسترش و توسعه نیروی دریایی خود به سمت هدف ۳۵۰ کشتی هستیم، که در واقع ۱۰۰ فروند بیشتر از تعداد فعلی است، ناوهای مدرن و جدیدی را به دست خواهیم آورد که به گونه ای طراحی شده اند تا قادر به قابلیت های دفاع موشکی باشند.دونالد ترامپ این سخنان را در ایالات فلوریدا و در جایی که سخنرانی انتقادی شدیدی بر علیه هیلاری کلینتون داشت بر زبان آورده است. وی در این سخنرانی همچنین رقیب دموکرات خود را فردی «با شخصیت بی ثبات» خطاب کرده است.

وی به شکلی طعنه آمیز فرار هیلاری کلینتون از ماجرای افشای ایمیل های شخصی اش را بزرگترین پیشرفت وی طی ماه های اخیر دانسته و گفته است: اگر هیلاری کلینتون در یک راهپیمایی فردی را به قتل برساند به همین سادگی از آن فرار خواهد کرد. وی گفت این بلایی است که بر سر کشور آمریکا آمده است.

سارا ابراهیمی
514 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید