کافه گردش
اخبار
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱:۱۷ ب.ظ

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران

88888888888888888888888888888

کی روش سرمربی تیم ملی تا الان سیستم بازی تیم ملی را افشا نکرده است.

بر این اساس ترکیب تیم ملیر فوتبال تا این لحظه ناشناخته است اما سعی کردیم بر اساس بازی‌های تدراکاتی تیم ملی ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال را پیش بینی کنیم.

براساس پیش بینی انجام شده سیستم تیم ملی فوتبال ایران ۴-۳-۲-۱ خواهد بود. با توجه به اینکه علیرضا حقیقی در آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل ترینیداد و توباگو در درون دروازه ایران قرار داشت گمان می‌رود این گلر جوان از دروازه تیم ملی دفاع کند. به نظر می رسد پولادی، صادقی، حسینی و منتظری خط دفاع تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

هاشم بیگ زاده به بازی با نیجریه نمی‌رسد و مهرداد پولادی جایگزین وی شده است. اگر چه پولادی در ۲ سال اخیر مصدوم بوده ولی کی روش باید به او اعتماد کند و پولادی را به جای بیگ زاده بازی دهد. درخط هافبک دفاعی نکونام و تیموریان درترکیب تیم ملی حاضر خواهند شد. حاج صفی و خسرو حیدری درجناحین بازی می‌کنند و اشکان دژآگه به عنوان هافبک نفوذی به میدان خواهد رفت.

حاج صفی که درجام ملتها ۲۰۱۱ بهترین بازیکن ایران بود کی روش را با عملکرد خویش قانع کرد تا شجاعی را روی نیمکت بنشاند و خود در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال قرار گیرد.

پیش بینی می‌شود اشکان دژآگه پشت تک فوروارد بازی کند و از عمق وارد شود، در نوک حمله‌ ایران رضا قوچان نژاد قرارخواهد گرفت، چراکه آمار خیره کننده‌ای درتیم ملی دارد و کی روش اگر بخواهد تیم بسته بازی کند دل به تک موقعیت‌های قوچان نژاد می‌بندد.

سپیده تدین
483 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید