کافه گردش
اجتماعی
۲ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ

تسویه‌حساب علیخانی بایک تهیه‌کننده

2-1-2013213164835

مشرق: در این برنامه علیخانی از دو مجری محبوب شبکه سوم سیما یعنی “علی ضیا” مجری ویتامین سه و “نجم‌الدین شریعتی مجری سمت خدا دعوت کرد تا به پاس چند سال حضورشان در این شبکه مورد تقدیر قرار بگیرند.

تریبون برنامه برای دقایقی در اختیار شریعتی قرار گرفت و او از عوامل برنامه “سمت خدا” تشکر کرد. در حالی که هنوز حرف‌هایش تمام نشده بود و درست زمانی که نوبت به تشکر از تهیه کننده این برنامه رسید، علیخانی با حالتی تهاجمی حرف شریعتی را قطع کرد و گفت: آقای رکنی تهیه کننده برنامه شما قبلا گفته بود که علیخانی پول شبکه سه را می گیرد و برای خودش برنامه می‌سازد. این حرف کاملا دروغ است. من یک ریال هم از شبکه نگرفتم. هرکاری کردیم خودمان کردیم و نباید این حرف‌ها را بزنید.

علی ضیا در این لحظه وارد میدان شد و برای آرام کردن علیخانی گفت: احسان جان شب عیده! آرام باش! الان وقت این حرف‌ها نیست.

اگر نو شدن سال را بهانه ای برای رفع کدورت‌ها و مهربانی قلمداد کنیم احسان علیخانی به عنوان نماینده شبکه سوم سیما در برابر چشم میلیون ها ایرانی نشان داد که اصلا نمی تواند الگوی مناسبی برای یادگرفتن “گذشت و مهربانی” باشد. ای کاش چهره شناخته شده‌ای همچون علیخانی یاد بگیرد که آنتن عیدانه یکی از معتبرترین شبکه‌های تلویزیون قرار نیست تریبونی برای تسویه حساب شخصی اش با دیگر همکاران باشد و بهتر است در شرایط دیگری از کوره در برود.

سپیده تدین
913 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید