کافه گردش
اجتماعی
۲۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ

جزئیاتی از “فیس بوک” مسافر ایرانی پرواز MH370 مالزی

11

جزئیاتی از “فیس بوک” مسافر ایرانی پرواز MH370 مالزی

.

نورمحمدی” پیش از سفر در “فیس بوک” نوشته بود :”به دلیل برخی مشکلات باید حساب کاربری ام در “فیس بوک” را غیر فعال کنید. اگر بدی ای در حق کسی کرده ام من را حلال کنید.”

دوستان و نزدیکان “پوریا نورمحمدی” یکی از مسافران ایرانی پرواز “ام اچ ۳۷۰” خطوط هوایی مالزی امیدوارند او بتواند به مادر خود در آلمان برسد. آخرین پیام منتشر شده از این جوان ایرانی در صفحه شخصی اش در “فیس بوک” قصد او از سفر را روشن تر ساخته است.

به گزارش “تدبیر”، نشریه “تایم” به اشاره به هویت یکی از دو مسافر ایرانی که از طریق گذرنامه جعلی با خط هوایی مالزی سفر کرده بودند به آخرین پیام منتشر شده زا سوی او در “فیس بوک” اشاره می کند و در این مورد می افزاید :”آخرین پیام منتشر شده از سوی “پوریا نورمحمدی” در صفحه “فیس بوک” نشان می دهد که او با روحیه ای خوب ایران را ترک کرده بود. او در این پیام نوشته بود :خیلی خوشحال و هیجان زده هستم.” احساس این جوان ۱۹ ساله ایرانی قطعا ناشی از هدف او برای سفر بوده است. او می خواست با سفر به آلمان به مادرش برسد تا با کمک او زندگی تازه ای را بسازند.”

نشریه “تایم” در ادامه با اشاره به سرنوشت حساب کاربری این مسافر ایرانی می افزاید :”نورمحمدی” پیش از سفر در “فیس بوک” نوشته بود :”به دلیل برخی مشکلات باید حساب کاربری ام در “فیس بوک” را غیر فعال کنم. اگر بدی ای در حق کسی کرده ام من را حلال کنید.” این پیام در تاریخ ۲۴ فوریه در “فیس بوک” منتشر شده بود. آخرین پیام از مسافر ایرانی. پس از این پیام بسیاری از دوستان او متوجه شدند که این مسافر ایرانی کشورش را ترک کرده است.”

نشریه “تایم” در ادامه می افزاید که یک شب پیش از سفر پوریا او در صفحه شخصی اش در “فیس بوک” از ابراز احساسات تمامی دوستانش قدردانی کرده و در این مورد نوشته است :”از همه شما عزیزان برای دعاهایتان ممنونم. من حالم خوب است.”

اخبار اجتماعی – تدبیر

 

سپیده تدین
705 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید