کافه گردش
اجتماعی
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ

جشن عاطفه‌ها میزبان دستان پر مهر نیکوکاران

پرتال خبری واکنش:جشن‌ عاطفه‌ها همزمان با سراسرکشور در روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور با شعار «مهر در انتظار همدلی» برگزار می شود تا وجوهات و کمک‌های مردمی را جمع‌آوری و بین دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند توزیع کند.
پنج هزار پایگاهی که فردا پنج شنبه برای جشن عاطفه‌ها برپا شده است، عموما در مراکز امداد و پایگاه‌های شهری و دو هزار پایگاه نیز ۲۷ شهریور در مصلی‌های نماز جمعه و معابر ورودی شهرها مستقر می شوند.

5

 

چهارهزار و ۴۴۳ پایگاه نیز درتهران برای برگزاری این جشن در نظر گرفته شده که شامل ۶۰۷ پایگاه ثابت، ۶۷ پایگاه سیار، ۳ هزار و ۱۶ پایگاه در مدارس، ۳۶۳ پایگاه در مساجد، ۹۷ مرکز نیکوکاری، ۲۸۳ پایگاه بسیج است که بیش از ۱۶۰۰ نفر در برپایی جشن‌ عاطفه‌ها ی امسال همکاری دارند.

پایگاه‌های اصلی جشن عاطفه ها در استان تهران در امامزاده صالح ، پارک دانشجو و شاه عبدالعظیم مستقر هستند.
کمک‌های جمع آوری شده در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها فقط در میان حدود ۳۳۰ هزار دانش‌آموز (هر سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) توزیع خواهد شد؛ اما کمک‌های جمع آوری شده در مدارس آموزش و پرورش الزاما در اختیار تحت پوششان امداد قرار نمی گیرد بلکه در میان همه دانش آموزان نیازمند شناسایی شده قرار می‌گیرد.

با هماهنگی که با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است، مرحله دوم جشن‌ عاطفه‌ها هشتم مهرماه در مدارس و واحدهای آموزشی برگزار خواهد شد و ۴۰ هزار پایگاه در مدارس و مراکز آموزشی، کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند را جمع آوری می کنند.
همچنین هموطنان نیکوکار می توانند با شماره گیری # ۳۳۳۳*۷۳۳* به دانش آموزان نیازمند یاری رسانند

حسین رادمرد
599 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید