کافه گردش
اخبار
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۹:۴۸ ق.ظ

رییس‌جمهور به مازندران می‌رود

پرتال خبری واکنش:استاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد سفرهای استانی رییس جمهوری و مسوولین استان مازندران گفت: مازندران برای سفر رییس جمهوری آماده است.

ربیع فلاح در این نشست گفت: انشاالله همانطور که مردم مازندران در خرداد ۹۲ با حضور پرشور خود در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری حماسه پرشکوه و ماندگار را به یادگار گذاشتند بی شک در این سفر نیز استقبال باشکوهی را رقم خواهند زد.

ربیع فلاح تاکید کرد: مردم مازندران در همه عرصه ها پیشگام و پیشتاز بوده و در سفر رییس جمهوری نیز صحنه هایی از ارادت و علاقه به دولت خدمتگزار تدبیر و امید را خلق خواهند کرد.
در این جلسه محمد رضا صالحی مشاور و مدیرکل پیگیری معاونت اجرایی رییس جمهوری نیز مردم مازندران را مردمی با محبت و فهیم خواند و گفت: امیدوارم با انجام این سفر و توسعه سرمایه گذاری در روند توسعه همه جانبه مازندران گامهای موثری برداشته شود.

وی تاکید کرد: در این سفر باید از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های مازندران برای مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری استفاده شود.

صالحی افزود: یکی از اقدامات خوب در سفر رییس جمهوری دریافت درخواست ها و مطالبات مردم از طریق سیستم سامد و شماره ۱۱۱ است و انتظار داریم در این زمینه اطلاع رسانی خوبی صورت گیرد.

همچنین عزیز صادقی مدیر کل امور اجرایی و دبیرخانه ستاد سفرهای استانی رییس جمهوری به عناوین برنامه ها اشاره کرد و گفت: باید زمینه حضور گسترده مردم در برنامه ها از جمله دیدار عمومی با مردم استان فراهم گردد.

وی افزود: همزمان با سفر رییس جمهوری، وزرا و معاونین رییس جمهوری نیز در شهرستان های مازندران حضور خواهند یافت.

حسین رادمرد
462 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید