کافه گردش
اخبار
۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ

سایت لاس پالماس:طرح ۴ شگفت‌انگیز جواب نداد

00988472
سایت باشگاه لاس‌پالماس که مسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد، نوشت: گل دیرهنگام مسی باعث پیروزی یک بر صفر آرژانتین مقابل ایران و راهیابی این تیم به مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام‌جهانی در برزیل شد. ستاره دنیای فوتبال درحالیکه طرح هجومی چهار شگفت‌انگیر جواب نداد در عملکردی فوق‌العاده توانست در دقیقه ۹۱پیروزی سختی را برای آلبی سلسته رقم بزند.تیم آرژانتین در جو استثنایی ورزشگاه با حضور ۳۵ هزار هوادار آرژانتینی و ۹۰ دقیقه مقاومت ایرانی‌ها، پس از پایان مسابقه جشن پیروزی گرفت.

خط حمله آلبی سلسته نیمه اول را با پیچیدگی آغاز کرد او شاهد دفاع مرموز ایران، همان طور که سرمربی‌اش هشدار داد، بود. به هر حال آرژانتین نتوانست گلزنی کند و مسی هم نتوانست در نیمه دوم روی ضربات ایستگاهی دروازه‌ ایران را باز کند. ادامه این عملکرد نیمه دوم احساس اضطراب آرژانتینی‌ها را به دلیل ناتوانی در گلزنی مقابل ایران بیشتر کرد. در حالی که ایران می‌توانست در این دیدار تاریخ‌ساز شود.

لیونل مسی که از دست خودش عصبانی بود به همراه گونزالو هیگواین خشمگین و سرجیو آگوئرو در خط حمله به علاوه آنخل دی ماریا تصویر تیره‌ای را از چهار شگفت انگیز به نمایش گذاشت.

در حالی که به نظر می‌رسید تساوی تاریخی ایران رقم خورده است، لیونل مسی توپی را در محوطه جریمه دریافت کرد و با شوت زیبایی دروازه ایران را باز کرد.

سایت باشگاه لاس‌پالماس در گزارش بازی ایران و آرژانتین در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ فوتبال نوشت: طرح چهار شگفت‌انگیز برای آلبی سلسته جواب نداد.

سپیده تدین
400 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید