کافه گردش
اخبار
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۳:۴۱ ب.ظ

سجادی: بازی با پیراهن ملی ارزش بسیار زیادی دارد

2354664_602

نصرالله سجادی در نشست خبری پس از تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در سائوپائولو اظهار کرد: از طرف وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از حضور خبرنگاران تشکر می‌کنم چون حضور آن‌ها باعث انعکاس خوب اخبار به هواداران می‌شود.

معاون وزیر ورزش در ادامه در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش گفت: کی‌روش تا پایان جام جهانی قرارداد دارد و برای ادامه آن فدراسیون فوتبال با توجه به ارزیابی‌ها تصمیم می‌گیرد. قطعا اگر ضرورت داشته باشد قرارداد کی‌روش تمدید شود، دولت همان طور که از سایر فدراسیون‌ها حمایت می‌کند به فدراسیون فوتبال نیز کمک می‌کند.
 
وی در ادامه درباره پاداش ملی‌پوشان گفت: پاداشی که برای هر بازی در نظر گرفته‌ایم مشخص است. پاداش دیدار برابر بوسنی و آرژانتین با هم برابر است. این تصمیمی است که گرفته‌ایم و من نشنیده‌ام که بازیکنان ناراحت باشند. حتی امروز با کاپیتان تیم ملی هم صحبت کردم و او گفت که بازیکنان هیچ ناراحتی ندارند و این واقعیتی است که در اردوی تیم ملی وجود دارد.
 
سجادی ادامه داد: بازی با پیراهن ملی ارزش بسیار زیادی دارد و بازیکنان هم این مساله را می‌دانند احساساتی که مردم در استقبال از تیم ملی نشان دادند، ارزش زیادی دارد و اگر رسانه‌ها هم این مساله را تبلیغ کنند، خیلی بهتر است.
 
سجادی در پاسخ به این سوال که اگر روند بازی‌های ایران امیدوارکننده باشند، احتمال حضور وزیر ورزش یا رئیس جمهور وجود دارد، گفت: اطلاعی در این خصوص ندارم.
سپیده تدین
461 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید