کافه گردش
اخبار
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۳:۰۰ ب.ظ

سورپرایز فرهاد مجیدی برای هوادارانش

پرتال خبری واکنش:فرهاد مجیدی احتمالا قبل از دربی چند جلسه با استقلال تمرین می‌کند.

خبر آنلاین: جمعه ۸ آبان ماه بازی رفت تیم‌های استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود. استقلالی‌ها که در چند دربی اخیر نتایج خوبی نگرفته‌اند، می‌خواهند با پرویز مظلومی دوباره خاطره خوش سال‌های گذشته را تکرار کنند. این روزها در تمرین استقلال شنیده می‌شود که قرار است مجیدی قبل از دربی چند جلسه به تمرین استقلال برود و با تیم تمرین کند.

فرهاد مجیدی برای اینکه نشان دهد محبوب ترین استقلالی است، همیشه در مواقع حساس، کارهای خاصی انجام می‌دهد و این بار هم با علم به اینکه تیم در فاصله چند روز مانده به دربی مورد توجه هواداران قرار می‌گیرد، می‌خواهد به تمرینات استقلال برود و در کنار بازیکنان تمرین کند. او البته از قبل هم به مظلومی قول داده بود که به موقع، به کمک تیم می‌رود و با بازیکنان تمرین می‌کند.

حالا در این شرایط نابسامانی پرسپولیس، حضور مجیدی در تمرین استقلال می‌تواند انگیزه بازیکنان جوان این تیم را بالا ببرد و به برد استقلال مقابل پرسپولیس کمک کند. در چنین شرایطی اگر استقلال دربی را ببرد، بی شک نقش مجیدی بسیار پررنگ می‌شود و اگر هم استقلالی‌ها برنده نشوند، به هر حال مجیدی به عنوان یک بازیکن باتعصب، برای تیمش مایه گذاشته و ارزش بیشتری نزد هواداران پیدا می‌کند.

سارا ابراهیمی
601 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید