کافه گردش
اخبار
۸ مهر ۱۳۹۵, ۲:۱۰ ب.ظ

عاملان تیراندازی در سراوان بازداشت شدند

پرتال خبری واکنش: ماموران پلیس با اشراف اطلاعاتی و پایش‌های تخصصی یکی از افراد مرتبط با تیراندازی به سمت خودروهای عبوری را شناسایی کرده و او را در حالی که با یک دستگاه خودرو در حال تردد بود به همراه یک قبضه سلاح گرم و مهمات دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سراوان گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان، سه فردی که با تیراندازی به سمت یک خودرو ضمن ایجاد ناامنی باعث زخمی شدن سه نفر شده بودند، دستگیر شدند.

احسانعلی آذرپودینه امروز در گفت‌وگو با فارس در سراوان، اظهار کرد: در پی تیراندازی افراد مسلح ناشناس به سمت خودروی عبوری که منجر به مجروح شدن سه نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو در تاریخ ۳۱ شهریور ماه امسال شده بود، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سراوان افزود: ماموران پلیس با اشراف اطلاعاتی و پایش‌های تخصصی یکی از افراد مرتبط با تیراندازی به سمت خودروهای عبوری را شناسایی کرده و او را در حالی که با یک دستگاه خودرو در حال تردد بود به همراه یک قبضه سلاح گرم و مهمات دستگیر کردند.

این مسؤول ادامه داد: متهم که در ابتدا منکر انجام تیراندازی به سمت خودرو بود، گفت: این متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به تیراندازی به سمت خودروی پژو ۴۰۵ اعتراف کرد و ماموران در بازرسی از منزل او ۱۳ قبضه سلاح کلاش، یک قبضه سلاح گرینوف، چهار دستگاه بی‌سیم دستی، یک جلیقه ضد گلوله را کشف و دو همدست وی را نیز دستگیر کردند.

حسین رادمرد
380 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید