کافه گردش
اخبار
۳ فروردین ۱۳۹۳, ۹:۴۴ ق.ظ

عیدی پنجعلی به بازیکنان پرسپولیس

kczgnouyfrpzdesnm0

محمد پنجعلی سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اقدامات کمک ۲ میلیارد تومانی وزارت ورزش به پرسپولیس انجام شد و به امید خدا چهارم، پنجم فروردین به پرسپولیس تزریق می‌شود.

سرپرست سرخپوشان پایتخت در مورد درگیری صادقیان و حقیقی ادامه داد: این خبر صحت دارد به هر حال این اتفاق در زمانی پیش آمده که هر دو عصبی بوده و از شرایط روحی مناسبی برخوردار نبوده‌اند.

وی افزود: ما این مسئله را قبول داریم که این ۲ بازیکن کار زشتی انجام داده‌اند و تمام بازیکنانی که در پرسپولیس توپ می‌زنند این را بدانند باید مواظب رفتار خود باشند و در هر شرایط خود را کنترل کنند زیرا پرسپولیس به عنوان یکی از ویترین‌های فوتبال ایران است.

پنجعلی خاطرنشان کرد: به طور حتم با این ۲ بازیکن برخود خواهد شد اما این برخورد باید به گونه‌ای باشد تا به طور صحیح متنبع شوند و ضرری به این ۲ وارد نشود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: این مسئله را قبول ندارم که بازیکنی بخواهد از روی عمد کاری کند تا در پی آن از بازی اخراج شود زیرا تمام بازیکنانی که در پرسپولیس هستند آرزوی آن را دارند که از طرف علی دایی در فهرست اصلی قرار گیرند و بتوانند بازی کنند.

سپیده تدین
481 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید