کافه گردش
اخبار
۵ مهر ۱۳۹۴, ۶:۲۰ ب.ظ

فرهاد مجیدی و خرید کتانی برای مهاجم استقلال

پرتال خبری واکنش:وقتی فرهاد مجیدی متوجه شد که مهاجم استقلال کتانی های مناسبی برای فوتبال بازی کردن ندارد یک جفت کتانی خوب برای او خرید.

 

405451_731
این روزها استقلالی ها به یک جوان ۱۹ ساله می بالند. کسی که روزی برای تست فوتبال به یک تیم درجه ۳ شمالی رفت و به او گفتنند باید برای تست ۳ میلیون بدهی!

محسن کریمی آن روز ناامید نشد و به تلاشش ادامه داد تا اینکه به هر قیمتی بود سر از تیم های پایه ای استقلال درآورد و آنجا گل های فراوانی زد.

امسال وقتی فرهاد مجیدی متوجه شد که کریمی کتانی های مناسبی برای فوتبال بازی کردن ندارد یک جفت کتانی خوب برای او خرید. کتانی هایی که انگار برای محسن خوش یمن بود. او می گوید: «دست آقا فرهاد درد نکند. امیدوارم روزی محبتش را جبران کنم.»

کریمی امسال در لیگ ۲ گل برای استقلال زده و روی یکی از دو گل هم نقش موثر داشته است. پرویز مظلومی هر چند در بازی دیروز مقابل راه آهن از او استفاده نکرد اما بعد از بازی با گسترش فولاد به او گفت: «آفرین پسرم، گل خوبی زدی.» همین جمله کافی بود تا محسن بگوید: «خوشحالم که شاگرد پرویز خان هستم.»

کریمی پارسال در تیم امیر قلعه نویی شکوفا شد و در اواخر لیگ به بازی گرفته شد تا بیشتر شناخته شود. او امسال بیشتر بازی می کند و حالا باید دید آیا مظلومی در بازی های حساس تر هم به او اعتماد می کند یا نه؟

محمد نوازی از اعضای کادر فنی استقلال در این ارتباط می گوید: «مسلما محسن استعداد خوبی دارد، فقط باید قدر خودش را بداند و به سمت حاشیه ها نرود. او می تواند جای بزرگان را در استقلال پر کند.»

 

سارا ابراهیمی
495 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید