کافه گردش
اخبار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۳۷ ق.ظ

قتل مرد ۴۵ ساله به خاطر تجاوز به پسر ٢٢ساله

پرتال خبری واکنش: پسر ٢٢ساله به بهانه اینکه از سوی دو مرد مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، مرد ۴۵ساله را با ضربات چاقو به قتل رساند و مرد ۶٠ساله را مجروح کرد. ساعت ٢٣:١٩ شامگاه دوشنبه اهالی خیابانی در پاسداران در تماس با پلیس از نزاع خونین دو مرد میان‌سال با پسر جوانی خبر دادند.

با حضور مأموران در محل مشخص شد پسر ٢٢ساله‌ای پس از نزاع با دو همسایه ۴۵ و ۶٠ساله، آنها را با چاقو مجروح و از محل فرار کرده است. بلافاصله دو مرد همسایه به بیمارستان منتقل شدند. درحالی‌که تحقیقات برای دستگیری عامل نزاع آغاز شده بود ساعتی بعد مأموران در تماس مسئولان بیمارستان چمران متوجه شدند مرد ۴۵ساله به علت شدت جراحات جانش را از دست داده است. با اعلام موضوع قتل مرد میان‌سال به بازپرس ویژه قتل، او دستور دستگیری عامل جنایت را صادر کرد. سرانجام ساعتی بعد پسر ٢٢ساله به نام مهران شناسایی و دستگیر شد.

صبح دیروز با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، او در بازجویی‌ها با اعتراف به قتل مرد میان‌سال و مجروح‌کردن مرد ۶٠ساله، گفت: مقتول و دوستش همسایه ما بودند. دو روز قبل آنها از من خواستند برای بازی رایانه‌ای به خانه‌شان بروم اما احساس کردم آنها با شربت من را مسموم کردند و بعد مورد آزار و اذیت قرار دادند. قاتل ٢٢ساله اضافه کرد: در این دو روز با خودم درگیر بودم، نمی‌دانستم باید چه‌کار کنم تا اینکه تصمیم گرفتم آنها را به قتل برسانم. ساعتی قبل به درِ خانه آنها رفتم و با مقتول به نام حسن و مرد ۶٠ساله به نام فواد درگیر شدم.

کنترلی روی اعصابم نداشتم به‌همین‌دلیل با چاقو هر دو آنها را زدم و فرار کردم. ساعتی بعد مأموران من را دستگیر کردند که متوجه شدم حسن جانش را از دست داده است. با اعترافات قاتل ٢٢ساله، محسن مدیرروستا، بازپرس ویژه قتل تهران، او را بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.

حسین رادمرد
928 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید