کافه گردش
اخبار
۲۰ آبان ۱۳۹۵, ۹:۳۱ ق.ظ

قتل هولناک راننده کامیون

پرونده قتل مرد راننده‌ای که پنج سال قبل به قتل رسیده‌ است، در حالی در دادگاه به جریان افتاد که قاتل او همچنان شناسایی نشده‌ است.
پرتال خبری واکنش: سال ٩٠ بود که مأموران پلیس از طریق شهروندان تهران باخبر شدند جسد مردی کنار کامیونی پیدا شده ‌است. از آنجایی که کامیون کنار رودخانه پارک شده و جسد داخل آب بود، مأموران در ابتدا فکر کردند متوفی غرق شده‌ است و جسد را به پزشکی‌قانونی انتقال دادند و در بازرسی از کامیون متوجه شدند ماشین نیز متعلق به مرد متوفی است.
فرضیه اولیه مأموران این بود که مرد راننده به قصد انجام کاری ماشین را متوقف کرده و به رودخانه رفته، ولی یک حادثه باعث غرق‌شدن او شده‌ است، اما وقتی نظریه پزشکی‌قانونی اعلام شد، این فرضیه باطل شد. در این نظریه آمده ‌بود؛ آنچه باعث مرگ مرد راننده شده ‌است، برخورد جسمی سخت به سر او و در پی آن خون‌ریزی مغزی بوده و غرق‌شدگی علت مرگ نبوده ‌است. بنابراین پلیس، محل حادثه را به دقت مورد تحقیق قرار داد ضمن اینکه از شاهدان خواست تا آنچه را از مرگ مرد راننده دیده‌اند توضیح دهند.
از میان چند شاهدی که به پلیس گزارش این مرگ را داده ‌بودند، فقط یک نفر بود که توضیحاتی بیشتر از آنچه دیگران دیده‌ بودند، داد. او گفت: من کنار خیابان ایستاده ‌ و شاهد ماجرا بودم. مرد موتورسواری داشت کنار رودخانه می‌رفت که یک‌باره راننده کامیون بدون احتیاط به سمت او پیچید و مرد موتورسوار برای اینکه تصادفی به وجود نیاید، یک‌باره خودش را کنار کشید که همین هم باعث شد به زمین پرت شود.
مرد راننده هم که مقصدش کنار رودخانه بود توقف کرد و پیاده شد. مرد موتورسوار که از این اتفاق خیلی ناراحت شده‌ بود، سنگی برداشت و به سمت مرد راننده پرتاب کرد که این سنگ به سرش برخورد کرد و افتاد. در همین حین مرد موتورسوار هم فرار کرد. ما سعی کردیم مرد راننده را نجات دهیم، اما نتوانستیم.با توجه به این اظهارات و نظریه پزشکی‌قانونی بود که پرونده قتل تشکیل شد و تحقیقات گسترده‌ای هم در این زمینه انجام گرفت، اما راه به جایی نبرد و متهمی شناسایی نشد.

تا اینکه چندی پیش اولیای‌دم مقتول با ارائه درخواستی به دادسرا خواستار پرداخت دیه از بیت‌المال شدند. آنها گفتند با توجه به اینکه قاتل پدرمان شناسایی نشده ‌است و سرنخی هم وجود ندارد، ما درخواست پرداخت دیه داریم ضمن اینکه همچنان خواستار بازداشت قاتل پدرمان هم هستیم. روز گذشته این درخواست در شعبه چهار دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و هیأت قضات برای تصمیم‌گیری دراین‌باره وارد شور شدند.

حسین رادمرد
328 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید