کافه گردش
اجتماعی
۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ

معرفی چند سایت ویژه برای ماه مبارک رمضان + لینک سایت‌ها

2349437_280

رمضان ماه مهمانی بزرگ الهی است که دروازه‌های مهمان سرای بزرگ الهی گشوده می‌شود و شمیم دل نواز عطر بهشت ربانی، مشام جان‌های عشاق را می‌نوازد و سرود و عشق وصل را در دل عاشقان می‌انگیزد. رمضان ماه نزول رحمت و فرود عزت و عروج عبادت و صعود طاعت و سپر محکم خداوند است که همگان را از عذاب اخروی مصون و محفوظ می‌دارد. ما هم به همین منظور در این بسته به معرفی چند سایت مرتبط با این ماه پر برکت می‌پردازیم.

سایت قرآنی تنزیل
یکی از اعمالی که در ماه مبارک رمضان خیلی به آن سفارش شده خواندن قرآن کریم است. تنزیل دات نت یک سایت قرآن آنلاین می‌باشد، این سایت محیط کاربری ساده‌ای دارد که امکانات جالبی از جمله جستجو، فهرست، قرائت، ترجمه قرآن و کلی امکانات دیگر را برای شما روزه داران عزیز فراهم می‌کند. تنزیل داری قرائت آنلاین پیشرفته است به طوری که شما می‌توانید از بین ۲۶ قاری، قاری مورد نظرتان یکی را انتخاب کرده و به قرائت قرآن گوش دهید. از ویژگی‌های دیگر این سایت می‌توان به ترجمه فارسی سوره‌ها اشاره کرد.

سایت حضرت آیت ا… العظمی مکارم شیرازی
یکی از کامل‌ترین سایت‌های قرآن کریم بخشی از سایت حضرت آیت ا… مکارم شیرازی است که امکانات جالبی را برای شما روزه داران عزیز فراهم کرده است. این سایت ویژگی‌های متقاوتی دارد که به غیر از متن قرآن کریم و ترجمه فارسی به تفسیر سوره‌ها و استخاره هم دسترسی دارید. همچنین این سایت قرائت آنلاین هم دارد که می‌تواند در روان خوانی آیات کمک زیادی به شما کاربران کند. در کل این سایت ظاهری زیبا و ساده دارد که توصیه می‌کنیم این سایت را از دست ندهید.

 

سپیده تدین
425 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید