کافه گردش
اخبار
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ

مهرداد پولادی دومین بازیکن برتر مرحله مقدماتی جام جهانی

 

2353218_296

به نقل از فیفا، توماس مولر در پایان بازی های اول مرحله مقدماتی جام جهانی به عنوان بهترین بازیکن جام تا به حال معرفی شد و مهرداد پولادی مدافع ایران هم که نقش مهمی در یک امتیاز تیم ملی داشت در رده بعدی لیست برترین ها با امتیاز ۹٫۷ جای گرفت.

توماس مولر آلمانی که شاخصترین چهره بازی های اول با ثبت ۳ گل مقابل پرتغال بود، بدون هیچ تردیدی در رده اول این لیست جای گرفت اما مهرداد پولادی چهره ناشناخته رنکینگ ۱۰ بازیکن اول جام تا به حال به شمار می رود که با بازی مقابل نیجریه شناخته شد. عملکرد دفاعی ایران در کنار مکزیک بیشتر از سایر تیم های جام جهانی مورد توجه قرار گرفت و بازیکن پرسپولیس هم در این میان با ۶ تکل، یک ضربه سر که توپ را از چارچوب دروازه دور کرد و چندین بار کمک به خط حمله چهره شاخص میدان بود.

مدافعان در مجموع بیشتر از بازیکنان دیگر در این مرحله مورد توجه قرار گرفتند و چهار بازیکن از ۵ بازیکن اول لیست برترین ها نیز از خط دفاعی تیم ها بودند.

لیست ۱۰ بازیکن برتر مرحله مقدماتی به این شرح است:

توماس مولر از آلمان، مهرداد پولادی از ایران، گئوف کامرون از آمریکا، دیوید لوئیز از برزیل، فیل جاگیلکا از انگلیس، رابین فان پرسی و آرین روبن از هلند، جان بوی از غنا، الکسیس سانچز از شیلی و تیم کیهیل از استرالیا

گفتنی است، سایت فدراسیون جهانی بعد از هر دور از بازی ها لیست برترین بازیکنان جام را به همین شکل اعلام می کند.

سپیده تدین
481 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید