کافه گردش
اخبار
۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ

مکزیک و یونان مغلوب شدند، هلند و کاستاریکا صعود کردند

2384832_261

دیدار تیم های مکزیک – هلند و کاستاریکا – یونان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برگزار شد و در نهایت تیم های هلند و کاستاریکا با شکست حریفان خود به مرحله بعد صعود کردند.دیدار تیم های مکزیک و هلند در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز شد و در نهایت این هلندی ها بودند که در دقایق پایانی بازی باخته را به پیروزی تبدیل کرد.

تیم ملی هلند جام‌جهانی را با یک شروع خوب وشگفت‌آور آغاز کرد و تمام پیش‌بینی ها را تغییر داد. 

شکست ۵ بر ۱ قهرمان جهان یعنی تیم ملی اسپانیا کار ساده‌ای نیست اما هلندی‌ها توانستند با یک بازی منطقی کار اسپانیا را در همان مرحله گروهی تمام کنند. 

البته نارنجی‌پوشان تیم‌های استرالیا و شیلی را با زحمت بیشتر شکست دادند اما توانستند به عنوان سرگروه به مرحله یک هشتم جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کند و در این مرحله با تیم ملی مکزیک باید به رقابتت بپردازند. 


تیم ملی مکزیک نیز در مرحله گروهی این میران بزرگ رقابت جهانی توانست در رده دوم جدول گروه    A  پس از تیم ملی برزیل جای بگیرد. 

تیم ملی مکزیک در چهار بازی گذشته خود در مقابل هلند سه شکست و یک تساوی را بدست آورده که در هر بازی حداقل ۲ گل دریافت کرده است. 

تنها دیدار این دو کشور در جام جهانی به مرحله‌ی گروهی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه مربوط می‌شود که علی‌رغم اینکه تا دقیقه ۷۵ بازی هلند پیش بود اما گل‌های دقایق پایانی بازی مکزیک نتیجه بازی را به تساوی ۲ بر ۲ تغییر داد. 

دیدار این دو تیم امشب ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در ورزشگاه کاستلائو فور تالزا پیگیری می‌شود. 

ترکیب هلند:
کلیسن، ولار، دی وریچ، بلیند، دی یونگ، فن‌پرسی، اسنایدر، روبن، کویت، وینالدوم و ورهاگ

ترکیب مکزیک:
اوچوا، رودریگوئز، سالسیدو، مارکز، هره‌را، لایون، دوس‌سانتوس، مورنو، گواردادو، آگویلار و پرلتا
سپیده تدین
349 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید