کافه گردش
اجتماعی
۸ مهر ۱۳۹۴, ۱:۲۴ ب.ظ

وام ازدواج متقاضیان سال ۹۳ پرداخت می‌شود

پرتال خبری واکنش: سید علی اصغر میرمحمد صادقی به جلسات بانک مرکزی با اعضای هیئت مدیره بانک‌ها به منظور تعیین تکلیف وام ازدواج اشاره کرد و افزود: ‌متقاضیان وام ازدواج که در سال ۹۲ ثبت نام کرده‌اند تا ۱۰ مهر امسال و متقاضیان وام ازدواج که در سال ۹۳ ثبت نام کرده‌اند تا پایان آذر امسال تسهیلات ازدواج می‌گیرند.

میرمحمد صادقی با اشاره به اینکه تا آذر امسال دیگر نباید متقاضی وام ازدواج قبل از سال ۹۴ در سامانه باقی مانده باشد، تصریح کرد: اگر متقاضی اعتراض دارد که تسهیلات خود را دریافت نکرده به شرط اینکه به شعب بانک‌های منتخب مراجعه کرده و مدارک او نیز کامل باشد می‌تواند درخواست خود را برای بررسی به بخش اعتباری و یا نظارت بانک مرکزی ارسال کند.

وی به مزدوجین و متقاضیان ثبت نامی وام قرض الحسنه سال ۱۳۹۳ نوید داد به شرط مراجعه به شعب منتخب بانک‌ها و تکمیل مدارک خود، تا پایان آذر امسال تسهیلات وام ازدواج را دریافت می‌کنند.

مهلت ۱۲ روزه برای تکمیل پرونده وام ازدواج

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تاکید کرد: متقاضیان باید توجه داشته باشند که ظرف ۱۰ تا ۱۲ روز  برای تکمیل پرونده به شعبه بانکی که در سامانه ثبت نام کرده اند مراجعه کنند و در صورتی که طی دو ماه اقدامی از سوی متقاضی صورت نگیرد نام او  خود بخود از سامانه ازدواج حذف می‌شود و دیگر حق هیچگونه شکایت و یا درخواست ثبت مجدد نیز وجود ندارد.

میرمحمد صادقی گفت: از اول فرودین تا ۶ مهر سال ۹۴ از طریق سامانه وام ازدواج و بانک‌ها به بیش از ۳۵۲ هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است.

حسین رادمرد
553 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید