کافه گردش
اخبار
۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ

پیام بشار اسد به حسن روحانی و رهبر معظم انقلاب

پرتال خبری واکنش: بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در پیامهای جداگانه‌ای به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور جان باختن و مجروح شدن تعدادی از حجاج ایرانی را در حادثه منا تسلیت گفت.
خبرگزاری ایسنا: بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در پیامهای جداگانه‌ای به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور جان باختن و مجروح شدن تعدادی از حجاج ایرانی را در حادثه منا تسلیت گفت.

 

images (2)

متن پیام بشار اسد به مقام معظم رهبری به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

حضرت آیت‌الله العظمی امام سیدعلی خامنه‌ای

رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران

السلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

با اندوه و حزن فراوان و دل‌های سرشار از اعتقاد و ایمان به مشیت الهی، خبر جان باختن و مجروح شدن تعدادی از حجاج ایرانی در حادثه غمبار هنگام انجام مناسک حج را دریافت نمودیم.

اینجانب به نام خود و به نام مردم عربی سوریه صادقانه‌ترین مراتب تسلیت و همدردی برادرانه خود را به حضرت‌عالی و مردم برادر ایران ابراز داشته و از خداوند قادر سبحان غفران و رحمت واسعه، قبولی طاعات، علو درجات و محشور شدن با صدیقین و نیکوکاران در والاترین درجات بهشت را برای شهدا و شفای عاجل را برای مجروحین خواستارم.

رئیس جمهور سوریه در پیام خود خطاب به حجت الاسلام والمسلمین روحانی نیز آورده است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

السلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

با اندوه و حزن فراوان خبر جان باختن و مجروح شدن تعدادی از حجاج ایرانی در حادثه غمبار هنگام انجام مناسک حج را دریافت نمودیم.

اینجانب ضمن ابراز همدردی و با تسلیت قلبی گرم و همدردی برادرانه خود به نام خود و بنام مردم عربی سوریه این حادثه اندوهبار را به جنابعالی و مردم برادر ایران ابراز داشته و از خداوند قادر و متعال غفران و رحمت واسعه، قبولی طاعات و علو درجات شهدا را در بهشت و شفای عاجل مجروحین خواستارم.

سارا ابراهیمی
647 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید