کافه گردش
اخبار
۲۶ آبان ۱۳۹۵, ۷:۰۰ ق.ظ

کره جنوبی، ایران را صدرنشین نگه داشت!

پرتال خبری واکنش: تیم ملی فوتبال کشورمان در ۴ بازی اول خود برابر تیم‌های ملی حریف ۳ برد و یک مساوی و ۱۰ امتیاز گرفته است. کره جنوبی ۱۰ امتیازی  ۳۲ برد در ۵ بازی گرفته است اما ازبک‌ها ۳ برد و ۲ باخت  دارند و در حال حاضر هم با کسب این نتیجه،ازبک‌ها با ۹ امتیاز در رده سوم گروه قرار دارند.کره‌ای ها با آن که ۱۰ امتیازی شدند اما تفاضل گل آنها تنها ۲ گل است.

تیم ملی فوتبال ما تنها با کسب باخت برابر سوریه ممکن است به رده دوم برود اما مساوی و برد، فاصله ما را با این ۲ حریف بیشتر هم خواهد کرد وما را با خوشحالی تمام، آماده بازی‌های دور برگشت نگه خواهد داشت.

امیدواریم ایران راحت‌تر از همیشه به مسابقات فوتبال مقدماتی جام جهانی صعود کند.
 همچنین در دیگر گروه، تیم‌ملی فوتبال عربستان از گروه B آسیا در پنجمین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میهمان ژاپن بود که این دیدار سامورایی‌ها موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک عربستان را شکست دهند.

گل‌های ژاپن را هیروشی کیوتاکه در دقیقه ۴۵ و گنکی هاراگوچی در دقیقه ۸۰ بازی به ثمر رساندند و تک گل عربستان را هوساوی در دقیقه ۹۰ زد.

ژاپن با این پیروزی ارزشمند ۱۰ امتیازی شد و با عربستان هم امتیاز شد ولی سعودی‌ها با تفاضل گل بهتر در صدر جدول A ماندند تا منتظر نتیجه دیدار استرالیا با تایلند باشند. تا این جای کار کانگوروها با نتیجه یک بر صفر از تایلند پیش افتاده‌اند.

حسین رادمرد
282 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید