کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ

کشیدن بخیه‌های دختر اصفهانی جنجالی شد!

پرتال خبری واکنش:در ظاهر فقط چند بخیه شکافته شد . اما این انسانیت و شرف و اخلاق بود که شکافته شد. کادر درمان بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر از توابع استان اصفهان، به دلیل عدم بضاعت مالی خانواده یک بیمار خردسال، بخیه چانه صدرای چهار ساله را شکافتند و او را با چانه شکافته شده و خونین روانه خانه کردند.
دختر چهارساله هفته گذشته به دلیل پارگی ناحیه چانه به اورژانس بیمارستان اشرفی اصفهانی در خمینی شهر مراجعه و کادر حاضر، سرپایی چانه مصدوم را بخیه می‌کنند. در ادامه وقتی می‌بینند مادر بیمار توانایی پرداخت هزینه ۱۵۰ هزار تومانی درمان را برای ترخیص ندارد، با دستور مسئول کادر پزشکی، پرستار بخیه‌های دختر چهار ساله را کشیده و بیمار با خونریزی و پارگی چانه از بیمارستان خارج می‌شود.

برای من مسوولین این بیمارستانی که چنین کار شرم آوری را انجام داده اند. و بخیه های صدرا کوچولو را شکافتند، با آن کادر اجرای احکام داعش که «معاذ کساسه»، خلبان اردذنی را آتش زدند و در واقع حکم قاضی داعشی را اجرا کردند، تفاوت چندانی ندارند. امیدوارم که به شدت تکذیب شود. امیدوارم که همه ما ۸۰ میلیون ایرانی در داخل و خارج از کشور، این را در خواب دیده باشیم. حتما خواب دیدیم. خیر است ان شاءالله.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

حسین رادمرد
779 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید