کافه گردش
اخبار
۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ق.ظ

کواچ: نگاه جهان به والیبال ایران تغییر کرد

2384845_171

 اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از بازی با لهستان افزود: زمانی که به نشست خبری آمدم بسیار خوشحال بودم اما یک خبرنگار سوال می پرسد که چرا لهستان ضعیف شده است. به تیم من احترام بگذارید چون امشب عالی بازی کردیم.

وی تصریح کرد: لهستان چند روز قبل سه بر صفر برزیل را شکست داد اما کسی نمی گوید که لهستان تیم قدرتمندی است.
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: طبیعی است که مردم ایران خوشحال باشند. زمانی که تیم ما انقدر خوب بازی می کند نباید بگویید که لهستان ضعیف کار کرد و ما توانستیم به پیروزی برسیم.
کواچ با بیان اینکه لهستان امشب بسیار خوب کار کرد به خصوص در زدن سرویس، گفت: امشب به حرف همیشگی من رسیدید که در تیم خود ۱۵ بازیکن در سطح بسیار بالا داریم.
وی تصریح کرد: بازیکنان خوبی دارم و با کمک آنها توانستم در زمان هایی که تیم عقب می افتاد نتیجه را به سود خود تغییر دهیم. زمانی که در دو مسابقه اول لیگ جهانی شکست خوردیم هیچکس به تیم ما باور نداشت. برای این دستاورد خیلی خوشحالم و از بازیکنانم که چنین نمایش خوبی ارائه دادند تشکر می کنم.
کواچ در باره برنامه ها تیم ملی در ادامه این رقابت ها افزود: نخستین برنامه ما بعد از این بازی این است که در دو بازی که در لهستان داریم نتیجه خوبی کسب کنیم چون برایم مهم است که به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کنیم. طرز تفکر بازیکنان نیز باید به فکر من نزدیک شود که بدانند هیچگاه به پایان راه نرسیده ایم.

 

سپیده تدین
337 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید