کافه گردش
اخبار
۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ

گزارش هواشناسی از وضعیت آب‌وهوای در کشور

بارندگی ها در نیمه شمالی و غربی کشور تا عصر فردا، دوشنبه هم ادامه دارد و به تدریج به سمت شرق کشیده می شود.

گزارش هواشناسی از وضعیت آب‌وهوای در کشور

پرتال خبری واکنش: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، امروز شاهد تداوم فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور، بخش های غربی سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز و جنوبی کشور خواهیم بود.

ضرابی، کارشناس هواشناسی افزود: فردا این سامانه به سمت شمال شرق کشور می رسد و به تدریج از روز سه شنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می شود.

امروز دامنه های زاگرس از جمله چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و بخش های شمالی، شرقی و خوزستان با بارش باران و برف همراه است که در تردد جاده ای اختلال ایجاد می کند.

مرتضی ضرابی گفت: از فردا بعدازظهر از میزان ابرها و بارش ها از شمال غرب و غرب کشور کاسته و کاهش دما در این مناطق آغاز می شود و از فردا شب و صبح روز سه شنبه در نیمه غربی کشور سردی هوا محسوس است.

این کارشناس هواشناسی افزود: مه غلیظی امروز در مناطق البرز و زاگرس ظاهر می شود و بارش باران می تواند باعث آبگرفتگی در برخی از این مناطق شود.

وی گفت: امروز برای استان کرمانشاه و به ویژه در نیمه غربی کشور انتظار داریم بارش ها شدید باشد.در تهران به تدریج از بعدازظهر امروز دوباره بارش ها آغاز شده و انتظار می رود در انتهای شب فراگیر و در ارتفاعات به شکل برف باشد.

ضرابی گفت: فردا آسمان تهران نیمه ابری و بیشتر بارش ها در تهران مختص ارتفاعات و شهرهای شمالی استان تهران است.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

حسین رادمرد
647 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید