کافه گردش
اجتماعی
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ

یکی از اعضای باند بزرگ آدمربایی دستگیر شد/ربودن مسافران و شکنجه آنان در کرمان

3333

چهار شنبه هفته گذشته مرد جوانی سراسیمه به کلانتری ترمینال جنوب مراجعه کرد و با معرفی خود به نام “عطا” به مامور تجسس گفت: ۸ روز پیش فرزند خواهرم به نام “علی ۲۸ ساله” از تربت جام، جهت اشتغال در تهران به راه افتاد و ما از آن روز دیگر خبری از او نداشتیم.

شاکی ادامه داد: در بین فامیل و آشنایان به دنبال علی می گشتیم که مردی با بنده تماس گرفت و از گروگان گرفتن “علی” خبر داد و در ازای آزادی آن یک میلیون تومان در خواست کرد.

به دنبال اظهارات “عطا” تیم ویژه ای در کلانتری ترمینال جنوب تشکیل و موضوع مورد رسیدگی دقیق قرار گرفت، تا اینکه ماموران توانستند با یک رشته کار اطلاعاتی طی یک قرار صوری یکی از اعضای باند آدمربایی را که از رانندگان اتوبوس بین استانی بود، شناسایی و دستگیر کنند.

ماموران پس از دستگیری متهم، پسر ربوده شده را نیز از داخل جهبه کنار اتوبوس پیدا کرده و به همراه متهم به کلانتری منتقل کردند.

پسر ربوده شده در کلانتری گفت: از تربت جام برای اشتغال قصد سفر به تهران کردم ولی بدون اینکه به پایانه مسافر بری مراجعه کنم، در بین راه سوار یک اتوبوس شدم که در میان مسیر راننده اتوبوس(فرد دستگیر شده)با همکاری چند نفر دیگر مرا مورد ضرب و شتم قرار داده و به خانه‌ای متروکه در شهر کرمان بردند و روز ها مرا کتک می  زدند و به من فحاشی می کردند.

سروان خلیل لطفی رئیس کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهم جهت سیر مراحب قانونی و شناسایی سایر همدستانش به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سپیده تدین
492 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید