کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳ مهر ۱۳۹۵, ۹:۲۴ ق.ظ

۱۰ بزرگراه تهران در ترافیک فرو رفت!

معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در نخستین روز از بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را تشریح کرد.

پرتال خبری واکنش: سرهنگ محسن ترابیان گفت: همانطور که پیش بینی شده بود از صبح امروز شاهد افزایش حجم ترافیک در  معابر و شبکه بزرگراهی پایتخت بودیم البته در حال حاضر این وضعیت در معابر داخلی فروکش کرده اما همچنان در برخی از بزرگراه ها شاهد افزایش حجم ترافیک هستیم.

وی با اشاره به بزرگراه هایی که در حال حاضر حجم ترافیک در آنها سنگین یا نیمه سنگین گزارش شده است گفت: بررسی دوربین های کنترل ترافیک و گزارش‌های واصله از ماموران حاکی از این است که در حال حاضر در بزرگراه های آزادگان، همت، حکیم، صدر، بابایی، امام علی، مدرس، نواب، چمران و نیایش حجم ترافیک بالا بود و در معابر منجر به ترافیک سنگین و نیمه سنگین شده است.

معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران پلیس راهور برای ترافیک عصر گاهی نیز در آماده باش هستند ، ادامه داد: تمهیدات لازم برای روان سازی ترافیک در این ایام از سوی پلیس پیش بینی شده اما شهروندان نیز باید همکاری لازم را داشته باشد و تا جایی که امکان دارد از وسایل ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در شهر استفاده کنند.

حسین رادمرد
403 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید