کافه گردش
اخبار
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ق.ظ

۳ بانوی ایرانی همچنان در مکه مفقود هستند

پرتال خبری واکنش:سیدعلی مرعشی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: همچنان در بیمارستان ها و سردخانه ها بدنبال سه زائر مفقود ایرانی هستیم.

وی در پاسخ به این سووال که احتمال زنده بودن این سه نفر وجود دارد یا نه، تصریح کرد: هر احتمالی ممکن است و تا رسیدن به نتیجه، پیگیر وضعیت آنان هستیم.
تا کنون پیکر حسن قاسمی درآبادی از کاروان ۱۷۷۱۰ تهران، احمد حاتمی گلشتری از کاروان بعثه مقام معظم رهبری و محمد جعفر فلاح از کاروان ۱۳۳۵۲ استان اصفهان، محمد مجلسی از کاروان شماره ۱۷۷۴۳ از تهران، ولی اسمعیلی از کاروان شماره ۳۹۰۰۹ از خراسان جنوبی، سیدمحمد هاشم زهی از کاروان شماره ۲۳۱۱۴ از سیستان وبلوچستان و علیرضا عامری از کاروان شماره ۲۲۱۲۴ از سمنان و سیف الله اسدی مینا کاروان ۳۳۰۲۱ شناسایی شده است.
اما از وضعیت سه زائر مفقودی حادثه مسجد الحرام به نام های مریم آل طه فرزند میرجواد با شماره کاروان ۱۱۲۶۶، فاطمه دامغانی فرزند ذبیح الله با شماره کاروان ۲۲۱۲۴ و کبری بیگم میرغفوری فرزند میرحسین با شماره کاروان ۲۲۱۲۴ خبری در دست نیست.
همچنین هفت زائر ایرانی برای درمانی در بیمارستان ها ملک الفیصل، نور و ملک عبدالعزیز عربستان سعودی بستری هستند.
از ۳۲ مصدوم ایرانی حادثه مسجد الحرام، ۲۵ زائر که در بیمارستان ایرانی مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر ایران بستری بودند، مرخص شدند.
وقوع طوفان شدید طی روز جمعه(۲۰ شهریور ماه) در مکه، سبب سقوط یک بالابر در محوطه مسجدالحرام شد که در نتیجه این حادثه، حدود ۴۰۰ زائر خانه خدا کشته و مجروح شدند
حسین رادمرد
588 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید