کافه گردش
بین الملل
۲ فروردین ۱۳۹۳, ۹:۴۲ ق.ظ

ادعای جالب یک زن درباره سرنوشت هوایپیمای مفقود شده مالزیایی

139212191142234872306533

به گزارش «تابناک»، روزنامه «استار» مالزی بر اساس اظهارات یک زن اهل این کشور این گمانه را مطرح کرده که پرواز شماره ۳۷۰ خطوط هوایی مالزی، در دریای «آندامان» سقوط کرده و سپس هزاران کیلومتر آن سوتر به سمت نوب اقیانوس هند برده شده است.

به نوشته این روزنامه، «رجا دلاله رجا لطیفه»، یک زن ۵۳ ساله مالزیایی، مدعی شده زمانی که در تاریخ ۸ مارس از زیارت خانه خدا در مکه به کوالالامپور بازمی گشته، هواپیمای مفقود شده مالزیایی را دیده که بخشی از آن در آب فرو رفته است.

رجا می گوید که با پرواز ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت عربستان (۸:۳۰ به وقت مالزی) از جده به کوالالامپور در حرکت بوده و وقتی هواپیما بر قرز شهر «چنای» در جنوب اقیانوس هند می رسد، وی چیزی عجیب در اقیانوس می بیند که شبیه یک هواپیما بوده است.

وی می گوید که اصولاً نمی تواند وقتی سوار هواپیماست به خواب برود و عادت دارد که از پنجره هواپیما بیرون را نگاه کند. به گفته این زن، زمانی که شیء شبیه به هواپیما مشاهده شده، وی با کنترل نقشه آنلاین موجود در هواپیما متوجه موقعیت مکانی خود که بر فراز شهر چتای بوده، شده است. رجا می گوید با دقت بیشتر متوجه شده چیزی که در حال فرو رفتن در آب است، قطعاً یک هواپیماست؛ اما زمانی که دوستانش را بیدار کرده، آن ها فقط به وی خندیده اند.

با این حال، یک خلبان به این روزنامه مالزیایی می گوید با توجه به اینکه در مسافت های طولانی مانند سفر رجا، هواپیما در ارتفاعی حدود ۳۵ هزار پایی پرواز می کند، امکان اینکه کسی بتواند چیزی را در آب اقیانوس مشاهده کند، وجود ندارد. اما رجا می گوید مطمئن است که هواپیما را دیده و در این باره دروغ هم نمی گوید. وی می گوید پس از پیاده شدن از هواپیما موضوع را با فرزند خود در میان گذاشته و تازه متوجه شده که در همان ساعت، هواپیمایی در آسمان ناپدید شده است.

سپیده تدین
485 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید