کافه گردش
بین الملل
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ

اظهارات ماجراجویانه مقام بحرینی درباره ایران

n00342899-b

رئیس کمیسیون روابط خارجه، دفاع و امنیتی ملی پارلمان بحرین از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس خواسته است تا به ایران حمله کنند.مراه البحرین اظهار کرد: رئیس کمیسیون روابط خارجه، دفاع و امنیتی ملی پارلمان بحرین از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس خواسته است تا به ایران حمله کنند.

خالد بن خلیفه آل‌خلیفه که این درخواست را مطرح کرده است یکی از مهمترین اعضای خاندان آل‌خلیفه می‌باشد که به صورت مستقیم از سوی پادشاه در پست ریاست کمیسیون روابط خارجه، دفاع و امنیتی ملی پارلمان تعیین شده است.

وی در صفحه تویتر خود نوشت: در ابعاد منطقه‌ای و محلی ما در مرحله خطرناکی از تایخ قرار داریم و این مرحله نیازمند موضع‌گیری روشن ما با پایبندی به ارزش‌هایمان و به دور از تعارف است.

وی اعلام کرد که ما باید سیاست‌های دفاعی خود را تغییر داده و برای دفاع از خود حمله را آغاز کنیم، آن زمان است که محترم خواهیم بود.

شایان ذکر است که رژیم آل‌خلیفه به دلیل ناتوانی خود در اداره امور داخلی و پاسخ دادن به ملت خود همواره ایران را متهم به دخالت در امورد داخلی بحرین و پشتیبانی مادی و حتی گاهی تسلیحاتی از معارضان کرده است این درحالی است که کلیه فعالیت‌های معارضان تاکنون مسالمت آمیز بوده و شعار آنها همواره فعالیت مسالمت آمیز بوده است.

سپیده تدین
454 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید