کافه گردش
بین الملل
۴ فروردین ۱۳۹۳, ۶:۰۸ ب.ظ

حمایت خواننده مشهور از فیلتر توئیتر در ترکیه

76897_632

“ابراهیم تاتلیس” خواننده مشهور ترک که از هواداران “رجب طیب اردوغان” نخست وزیر ترکیه است با انتشار پیامی در صفحه کاربری اش در سایت “توئیتر” از اقدام دولت آن کشور در مورد فیلترینگ سایت “توئیتر” حمایت کرده است.

به گزارش “تدبیر”، روزنامه “حریت” با اعلام این خبر افزوده است :”ابراهیم تاتلیس” در پیام روز ۲۳ مارس خود در “توئیتر” نوشته است :”چنین اقداماتی من را ناراحت نمی کنند.” روزنامه “حریت” در ادامه به تناقض ادعای “تاتلیس” با رفتارش اشاره می کند و در این مورد می نویسد :”تاتلیس” در رفتاری متناقض علیرغم آن که از فیلترینگ “توئیتر” حمایت کرده اما پیام خود را در همان سایت منتشر کرده است. او با نام “امپراتور” این پیام را منتشر کرده است.”

روزنامه “حریت” در ادامه می افزاید :”تاتلیس” در پیام خود هم چون “اردوغان” مدعی شده که “توئیتر” فضای “غیر دوستانه” ای را ایجاد کرده که در آن به مردم “توهین” می شود. او ادعا کرده که “توئیتر” باعث شده تا “شغال” ها و “قلدر” ها امکان بیان افکارشان را داشته باشند.”

سایت “توئیتر” از تاریخ ۲۱ مارس ساعاتی پس از سخنرانی “رجب طیب اردوغان” نخست وزیر ترکیه و تهدید او در مورد “حذب کردن” تمام شبکه های اجتماعی در آن کشور فیلتر شد.

سپیده تدین
438 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید