کافه گردش
بین الملل
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ

داعش:کشتن شیعه به راحتی کشتن مگس است

روزنامه “القدس العربی” چاپ لندن نوشت: “ابومحمد عدنانی” سخنگوی رسمی گروه تروریستی موسوم به “دولت اسلام در عراق و شام” (داعش) در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: امریکا منطقه خاورمیانه را به ما ( داعش) سپرده است تا نقشه جهان را بر اساس خلافت اسلامی رسم بکنیم و بدانید که ما نقشه جدید جهان را با نوک شمشیرهایمان رسم می کنیم.

 وی در ادامه با اشاره به شیعیان افزود: شعیان را باید کشت آنها به عباس (سلام الله علیها) و فاطمه (سلام الله علیها) توسل می کنند آنها مشرک اند وارد خانه های آنها شوید و مثل گوسفند سرهای آنها را از تن نجسشان جدا کنید کشتن آنها برای شما مثل کشتن مگس باشد، جنگ امروز جنگ بین همه شیعیان و همه سنی ها است.

 وی در رابطه با اوضاع جاری عراق خطاب به “سنی های” عراق گفت: هرچند امریکا و ایران به شیعیان عراق کمک می کند ولی قدرت شما بیشتر است و هیچ وقت به حکومت شیعیان راضی نشوید.

در این رابطه وزارت کشور عراق روز پنجشنبه اعلام کرد: نیروهای امنیتی این کشور تلاش شبه نظامیان گروه داعش برای حمله به پایگاه نظامی در منطقه یوسفیه در ۲۵ کیلومتری جنوب بغداد را ناکام گذاشتند و ۴۰ شبه نظامی را به هلاکت رساندند، در این عملیات نیروهای امنیتی عراق یک افسر ارتش نیز کشته شد.

64354_758

سپیده تدین
718 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید