کافه گردش
بین الملل
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ

زخمی شدن ۳ فلسطینی در حمله جنگنده های صهیونیستی

n00024535-b

در حملات هوایی بامداد امروز پنجشنبه جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف باریکه غزه، ۳ شهروند فلسطینی زخمی شدند. جنگنده های صهیونیستی پایگاه “جدار” وابسته به گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی “حماس” در شمال نوار غزه را بمباران کردند.

در این حملات ۳ شهروند فلسطینی زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش می شود. جنگنده های صهیونیستی بر فراز آسمان استان های جنوبی نیز به پرواز درآمده و پایگاه گردان های قسام در نزدیکی نیروگاه برق غزه را بمباران کردند.

هواپیماهای نظامی ارتش عبری همچنین پایگاه ابو جراد در شهر غزه را نیز بمباران کردند و پس از آن چندین حمله به مناطق خالی از سکنه در منطقه الزیتون واقع در شرق غزه و پایگاه ابو یوسف قوفا متعلق به تیپ های ناصر صلاح الدین در شمال غزه انجام دادند.

گفتنی است که ارتش صهیونیستی پس از ربوده شدن ۳ نظامی این رژیم طی روز پنجشنبه گذشته، حملات خود علیه باریکه غزه را شدت بخشیده است که تاکنون در جریان این حملات بیش از ۱۰ شهروند فلسطینی زخمی شده اند. این رژیم در کرانه باختری نیز دست به بازداشت گسترده اعضا و فعالان گروه های مقاومت و به ویژه جنبش مقاومت اسلامی “حماس” و نیز درگیری با جوانان و فعالان فلسطینی زده است که در جریان آنها ۲ فلسطینی شهید و شمار زیادی زخمی و یا بازداشت شده اند.

سپیده تدین
445 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید