کافه گردش
حوادث
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ

بزرگترین محموله حشیش در بار سیب زمینی کشف شد/انهدام ۲۶ باند مواد مخدر در همدان

2354441_183

سردار حاجی محمد مهدیان نسب صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته بزرگترین محموله حشیش غرب به میزان ۱۹۳ کیلو گرم در استان همدان کشف شد.

وی با بیان اینکه این میزان مواد مخدر حشیش در پوشش بار سیب زمینی و صیفی جات از یک کامیون کشف شده است، بیان داشت: ۱۹۳ کیلو گرم حشیش در بین کارتون های سیب زمینی  و پشت یک کامیون پنهان شده بود و از مرز های شرقی وارد استان همدان شده بود.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه این محموله قرار بود در همدان تحویل داده شود، افزود: این محموله پس از تحویل در همدان قرار بود در استان های کرمانشاه، لرستان و همدان پخش شود.

مهدیان نسب یکی از اولویت های مهم استان همدان را مبارزه با توزیع کنندگان و تهیه کنندگان مواد مخدر در استان همدان عنوان کرد و ابراز داشت: در جریان کشف این محموله سه نفر دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه طی کشف این محموله ۱۹۳ کیلو گرم باند مواد مخدر نیز منهدم شد، عنوان داشت: طی هفته گذشته هم ۱۳ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین نیز در استان همدان کشف شده است که آمار کشفیات مواد مخدر در سه ماه نخست امسال ۴۸۰ درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه در کشف محموله حشیش یک دستگاه خودرو سنگین نیز ضبط شد، بیان داشت: طی سه ماه نخست امسال یک تن مواد مخدر در استان همدان کشف شد که نشان از افزایش ۴۸۰ درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.

مهدیان نسب با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون در استان همدان ۲۶ باند مواد مخدر در استان همدان منهدم شده است، ابراز داشت: می توان گفت که در این مدت میزان انهدام باند مواد مخدر نیز نسبت به سال گذشته ۱۳۶ درصد افزایش داشته است.

وی از انجام ۱۲۶ طرح موضوعی تخصصی از ابتدای سال تا کنون خبر داد و عنوان داشت: این طرح ها با هدف مبارزه با کالای قاچاق و توزیع کنندگان مواد مخدر در استان همدان انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان سخنانش با بیان اینکه مواد مخدر نیز یکی از توطئه های جنگ نرم دشمنان است، ابراز داشت: دشمن قصد دارد با آلوده کردن جوانان به مواد مخدر آنها را بی هویت کند.

سپیده تدین
441 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید