کافه گردش
سیاسی
۳ فروردین ۱۳۹۳, ۴:۲۷ ب.ظ

اخراج تعدادی پرسنل ناجا در پی ربایش ۵ مرزبان

01-ZendanbanWwW.KamYab.IR_

سردار ذوالفقاری صبح امروز درنشست خبری درستاد فرماندهی مرزبانی ناجا در تشریح آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده توسط گروهک جیش العدل اظهار داشت: مرزبانان کشور ما در سلامت کامل هستند ، اگر چه خبرهایی مختلفی به دست ما رسیده است اما طبق آخرین اخباری که شب گذشته دریافت کردیم مرزبانان کشورمان تا این لحظه در سلامت کامل هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: دستگاه‌های زیادی در حال فعالیت برای آزادی مرزبانان هستند که بخشی از آن را دستگاه دیپلماسی به اطلاع هموطنانمان میرساند.
وی افزود: دولت پاکستان در باطن تمایل ندارد که با گروهک‌های تروریستی همکاری داشته باشد ولی باید فعالیتهای خود را جدی‌تر نسبت به این گرو‌ها اجرایی نماید.
این مقام ارشد مرزبانی به حادثه آزادی گروهی از گروگان‌ها توسط دولت پاکستان اشاره کرد و گفت: چندی پیش دولت پاکستان دریک عملیاتی توانست گروهی از گروگانهای اسیر در چنگال گروهک تروریستی را آزاد کند که متاسفانه مرزبانان ما دربین آنها نبودند و گروگان‌های آزاد شده کسانی بودند که به دلیل مسائل مواد مخدر از کشورهای مختلف از جمله بنگلادش و افغانستان توسط این گروهک به گروگان گرفته شده بودند.
سردار ذوالفقاری در خصوص فیلم گروگانگیری گروهک تروریستی جیش العدل که در فضای مجازی انتشار پیدا نمود تاکید کرد: در این فیلم میبینید که افرادی گروگان گیر به زبان فارسی ( به لهجه محلی آن منطقه) صحبت می‌کنند ولی فیلم را فردی عرب زبان توضیح می دهد
و اما پس از بررسی این فیلم و مناطق مرزی به نکاتی رسیدیم که فعلا محفوظ است ولی به صراحت می‌توان گفت که بخش گروگان گیری این فیلم غیر طبیعی بوده و واقعیت ندارد.
فرمانده مرزبانی ناجا اعلام کرد: مرزبانان در جریان ربوده شدن پنج نفر غفلت کرده‌اند و ما در همان سه روز نخست این افراد راشناسایی و برخی از آنان را که پرسنل ناجا بوده‌اند موقتا اخراج و برخی دیگر را به مقام قضایی معرفی کرده‌ایم. البته در این موضوع افراد دیگری نیز مسئول هستند.
سپیده تدین
775 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید