کافه گردش
سیاسی
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ

گم شدن هواپیما و پیداشدن احمدی نژاد

3

گم شدن هواپیما و پیداشدن احمدی نژاد

.
طنز/ گم شدن هواپیما و پیداشدن احمدی نژاد

به نظر ما ماجرای گم‌شدن هواپیمای مالزی یک دسیسه برای گمراه‌کردن افکارعمومی از گم‌شدن یک چیز دیگر است. یعنی با گم‌کردن یک هواپیما به آن بزرگی -که بعدا معلوم خواهد شد آمریکا یا روسیه پشت یک کوه یا لای یک تکه ابر قایمش کرده‌اند – می‌خواهند گم‌شدن یک شخصیت به این بزرگی تحت‌الشعاع قرار بگیرد.

 

تک‌تک مردم ایران به ما نامه نوشته‌اند (چرا اینطوری نگاه می‌کنید؟ چطور تک‌تک مردم قبل‌تر به آقای احمدی‌نژاد می‌توانستند نامه بنویسند، ولی الان که به ما رسید نمی‌شود؟ یعنی به ما اطمینان ندارید و به آقای احمدی‌نژاد اطمینان داشتید؟) خلاصه مردم نامه نوشتند و ابراز نگرانی کردند که شخصیت مردمی و محبوب محمود احمدی‌نژاد کجاست؟

آگهی
یک محمود احمدی‌نژاد با مشخصات محمود احمدی‌نژاد قبل از انتخابات ۹۲ از جلو دوربین بیرون رفته و تا حالا دیده نشده. از یابنده تقاضای خاصی نمی‌شود.

اما محمود احمدی‌نژاد کجاست؟
دانشمندان معتقدند وقتی پهلوان اسفندیار رحیم‌مشایی نتوانست وارد گود انتخابات شود و حقش را پهلوان محمد غرضی خورد، احمدی‌نژاد به‌عنوان سرمربی خیلی شاکی شد و رفت در افق ناپدید شد.

جریان هواپیما چی بود؟
گفته می‌شود یکی از نمایندگان مخالف احمدی‌نژاد برای اینکه کسی دنبال احمدی‌نژاد نگردد هواپیمای مالزی را قایم کرده تا توجه مردم را به هواپیما جلب و از احمدی‌نژاد سلب کنند.

اما احمدی‌نژاد کجاست؟
زنگ زدیم دانشگاه ایرانیان و گفتیم گوشی را بدهند به آقای احمدی‌نژاد: «سلام. حالا که اسفندیار اینا توی انتخابات ریاست‌جمهوری قبول نشدند در کل دارید چه‌کار می‌کنید؟»
احمدی‌نژاد: داریم می‌خوانیم برای مجلس.
ما: چرا حضور شما در رسانه‌ها کمرنگ شده؟
احمدی‌نژاد: تقصیر ظریف است. قرار نبود از بین مسوولان کسی عضو فیس‌بوک بشود. چرا شد؟ بفرما. نصف مخاطب‌های من را پراند.
ما: کی به عرصه برمی‌گردید؟
احمدی‌نژاد: امیدوارم دم انتخابات با پوسترهای جدید برگردم. چندتا هم عکس خودگرفت دارم آماده می‌کنم که مخاطبان را جذب کنم.
اخبار سیاسی – شرق ,پوریا عالمی

 

—————————–

 

 (طنز) چهره‌های سال ۹۲

 

چهره اقتصادی سال: بابک زنجانی
خدا گر ز حکمت ببندد دری/ ز رحمت گشاید در دیگری. درست است که آقای احمدی‌نژاد امسال رفت و ما را تنها گذاشت ولی دست سرنوشت بابک زنجانی را کادوپیچ کرد و گفت: بیایید فرزندان من، این هم سوژه… بعد همینطور که ما داشتیم کادو را باز می‌کردیم دست سرنوشت شعری خواند که همه ما را عمیقا تحت تاثیر قرار داد: دشمنان طنز (دولت یازدهم) بدانند که در این ایل غریب/ گر محمود رفت آثار محمود هست هنوز… گر چه مردان بهاری همگی عزل شدند/ توی بسترهای نفتی پسری هست هنوز

چهره تکنولوژیکی سال: عبدالصمد خرم‌آبادی (دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه)
فیلترینگ سایت‌ها در سال‌های قبل زیاد مهم نبود، چون کسی به برداشته شدن آن امیدی نداشت. اصولا همه بدبختی‌ها زمانی آغاز می‌شود که انسان به چیزی امیدوار می‌شود. این آقای عبدالصمد خرم آبادی دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه را هم که ما به عنوان چهره تکنولوژیکی سال انتخاب کردیم جنبه تزئینی دارد، چون ایشان که به ما امید نداد، ایشان از اولش هم اعتقاد داشت فیس‌بوک ابزار جاسوسی و قاتل بروسلی است. اما من نمی‌دانم آن شش نفر نماینده دولت از میان ۱۲ نفر عضو کارگروه چه کار می‌کنند در جلسات؟ احتمالا با گوشی‌شان می‌روند توئیتر حواسشان به جلسه نیست! سوالی که مطرح است این است که ما تا کی باید در این حالت خوف و رجانیوز بمانیم؟ حالا خوف را می‌توانیم یه کاریش بکنیم. ولی آن یکی را چی؟

چهره ورزشی سال: محمد مایلی کهن
از آنجایی که ۱۵ نفر نماینده مجلس روزی ۳۵ بار می‌خواهند وزیر ارشاد را استیضاح و برکنار کنند و بقیه نمایندگان هم مثل فیلم ترسناک فعالیت‌های این ۱۵ نفر را تماشا می‌کنند و با عنایت به این که احتمال دارد آقای جنتی هم بر اثر همین فعالیت‌های در ژانر وحشت عزل شود بنده قویا بعد از آقای جنتی همین آقای مایلی‌کهن را پیشنهاد می‌کنم. خیلی خوب است به خدا. مایلی‌کهن بشود وزیر ارشاد می‌توانیم به راحتی تحریکش کنیم و به مقاصد شوم خود برسیم. مثلا هی بگوییم تو مغزت خشکه! بسته است! اینطوری شیرش کنیم که بگوید چی؟ من بسته‌ام؟ من به این بازی. من خودم طرفدار لیدی‌گاگا بودم و هستم. البته انتقاداتی هم به نحوه پوشش ایشون دارم ولی هماهنگ کردم همین ماه کنسرتش رو تو برج میلاد برگزار کنیم.

آیدین سیار سریع، روزنامه قانون

سپیده تدین
479 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید