کافه گردش
تزئینات عقد و عروسی
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۹:۲۶ ق.ظ

چگونگی برگزاری مراسم عروسی در تشریفات مجالس

مراسم عروسی از زیباترین لحظات زندگی هر فردی است و برگزاری آبرومندانه اش، آرزوی هر فردی است. انتخاب مناسب آتلیه، تالار عروسی، لباس عروس، دسته گل و ماشین عروس و … برای داشتن مراسمی بی نقص، مهم و ضروری است. اگر در هر کدام از انتخاب ها اشتباهی صورت گیرد، شیرینی شب عروسی ممکن است به کام عروس و داماد تلخ شود.

برگزاری مراسم عروسی نیازمند تجربه است از این رو همیشه بزرگترها به برگزاری این مراسم می پردازند اما گاهی اوقات سلیقه بزرگترها با سلیقه زوج همخوانی ندارد. علاوه بر این مورد، بزرگترها و زوج ها، باید زمان زیادی را صرف کنند و خیابان به خیابان های شهر را طی کنند تا آتلیه و سالن مورد نظر را بیابند. پس از انتخاب آن ها نیز باید به انتخاب سایر تشریفات مجالس بپردازند. با این حال باز هم پس از انتخاب این موارد، عروس و داماد در دل استرسی پنهانی خواهند داشت که نکند انتخابشان مناسب نباشد. تقریبا همه کسانی که تشریفات مراسم عروسی را آماده می کنند، با تمام امکاناتی که می بینند باز هم نگران نوع برگزاری مراسم هستند. مثلا این که نکند شام مراسم دیر شود یا حتی خراب شود و یا اگر پذیرایی مهمان ها به خوبی انجام نشود چه؟ نکند آرایش عروس مناسب نباشد و زیبایی عروس را کمتر کند.

اگر می خواهید از بند تمام این استرس های پنهانی خلاص شوید، بهتر است به موسسه تشریفات اسداللهی رجوع کنید تا خیالتان از بابت همه بخش های مراسم عروسی راحت باشد.

در این موسسه در ابتدا لیست بهترین آرایشگاه ها و سالن های عروسی روبروی شما قرار می گیرد. دیگر نیازی به جستجوهای زمانبر برای پیدا کردن این موارد نخواهید داشت. با خیالی راحت مطابق سلیقه شما، شبی رویایی رقم خواهد خورد. کادرهای آموزش دیده و مجرب در سالن های عروسی که توسط موسسه تشریفات اسداللهی پیشنهاد می شود، با احترام ویژه ای از میهمانان شما پذیرایی خواهند کرد. تالار عروسی باید مناسب با تعداد مهمانان باشد و میزان غذای سفارش داده شده، کافی باشد. تجربه مدیران موسسه تشریفات عروسی، این امکان را فراهم می کنند تا از اسراف و زیاده روی در ریخت و پاش های عروسی، پیشگیری شود.

آرایشگاه از مواردی است که بیشترین دلهره را در دل عروس می گذارد. همه عروس ها دوست دارند در شب عروسی خود بدرخشند و این امر با آرایشی مناسب و زیبا، امکان پذیر است. آرایشگاه هایی که از نظر تجربه کاری، نام آور هستند، در لیست موسسه تشریفات عروسی قرار دارند و انواع بودجه ها را در بر می گیرد.

دوخت لباس عروسی که دقیقا تن خور عروس باشد، نیازمند تخصص و تبحر است که باز هم تشریفات عروسی، این مسئولیت را به گردن خواهد گرفت. در این صورت، عروسی زیبا در لباسی زیبا در تالاری بی نظیر قدم خواهد گذاشت.

آتلیه مناسب مراسم عروسی، از مهم ترین یادگاری هایی است که به جای می ماند. شاید پس از مدتی آرایش عروس، مدل ماشین و حتی مزه غذا از ذهن همگان پاک شود اما عکس ها و فیلم های عروسی باقی خواهند ماند. از این رو باید این لحظات به بهترین شکل ثبت شوند. موسسه تشریفات بهترین و آزموده ترین عکاسان را به شما معرفی می کند تا با خیالی راحت، این یادگاری ها را ثبت کنید. فیلمبرداری با کیفیت از مراسم، بدون تکان خوردن دست و استفاده از برترین ابزارالات فیلم برداری مانند هلی شات و کرین، تصاویری بی نظیر از لحظه به لحظه مراسم عروسی شما، ثبت خواهد کرد.

گل آرایی سالن، شمع آرایی میز شام، گل آرایی ماشین و جایگاه عروس و داماد بخش کوچکی از خدمات تشریفات عروسی است که فضایی بی نظیر را در پیش چشمان میهمانان به نمایش خواهد گذاشت. بهترین ماشین های خارجی با قیمت مناسب و گل آرایی های متنوع، با سلیقه شما انتخاب می شود و توسط کادر مجرب موسسه تشریفات اسداللهی اجرا می شود.

مراسمی آبرومند، بی دغدغه و دلهره، مناسب با بودجه شما، توسط تشریفات عروسی اسداللهی انجام می گیرد و این شب تا همیشه در ذهن شما باقی خواهد ماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجاره باغ عروسی و گل آرایی مجالس به وبسایت تشریفات اسداللهی مراجعه کنید.

www.khadamatmajales.com

 

حسین رادمرد
860 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید