کافه گردش
تزئینات عقد و عروسی
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۹:۳۳ ق.ظ

موفق ترین تشریفات عروسی کجاست؟

تشریفات ملل به منظور بهبود کیفیت خدمات به مشتریان اقدام به راه اندازی سیستم های نوین در تالارهای پذیرایی نموده است.

نورپردازی، تزیینات و گل آرایی، تزیین جایگاه عروس و داماد، چیدمان میز و صندلی ها و … از جمله المان های دکوراتیو سالن تشریفات ملل است. این سالن در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به راه اندازی بخش های متعددی در جهت افزایش کیفیت خدمات نموده است. در نظر گرفتن برخی از تجهیزات روز دنیا و بکارگیری تیم متخصص چیدمان دکوراسیون داخلی از جمله اقدامات این سالن در ایام ماه مبارک رمضان بوده است.

باغ عروسی تشریفات ملل به صورت مجزا و با تجهیزات کامل رفاهی در اختیار مشتریان قرار گرفته است. همچنین یکی از تصمیمات مدیران این سالن ارائه لیست قیمت ها به مشتریان است که در آن هزینهی هر یک از خدمات به شکل مجزا در اختیار آنها قرار می گیرد. طبق لیست ارائه شده در هفته های اخیر، مشتریان می توانند مطابق با توان مالی خود میزان خدمات و امکانات رفاهی را هم انتخاب کنند.

مدیریت تیم تشریفات ملل

تمامی پرسنلی که در تشریفات ملل مشغول ارائه خدمات هستند، متشکل از حرفه ای ترین و متخصص ترین برگزار کنندگان مجالس جشن هستند. از سوی دیگر، توانایی رسیدگی به موقع به مهمانان یکی از اصلی ترین نکاتی بود که مورد توجه مدیران سالن تشریفات ملل قرار گرفته است.

طراحی و دیزاین مراسم عروسی

از دیگر موضوعاتی که مدیران تشریفات عروسی به آن اشاره کردند، دیزاین محوطه و ورودی سالن است. در برخی از سالن های جشن با وجود وسعت بالایی که دارند، به دلیل نداشتن دیزاین و چیدمان چشم نواز چندان مورد توجه نیستند و نمی توانند رضایت مشتریان را بخوبی جلب کنند. چیدمان میز و صندلی، گل آرایی، نورپردازی، جایگاه عروس و داماد، شمع آرایی، آتش بازی و … می تواند فضای زیبایی را ایجاد کنند.

چیدمان میز و صندلی،آتش بازی، جایگاه عروس و داماد،پذیرایی از مهمان هادیگر مواردی هستند که تشریفات ملل مورد بحث و بررسی قرار داده و خدمات مجالس را به بهترین نحو ارائه می دهد.

شما نیز اگر به دنبال برنامه ریزی دقیق و درستی برای مراسم خود هستید تا کلیه امور به بهترین شکل انجام شود حتما با تشریفات عروسی ملل تماس حاصل فرمایید.

 

حسین رادمرد
832 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید